Výrobce - Stihl

Stihl
katalog

Akumulátorový foukač Stihl BGA 85

publikováno: 9. 9. 2017
Akumulátorový foukač Stihl BGA 85 je výkonný moderní akumulátorový foukač k práci na zahradě, terasách, chodnících i v altánech. Určitě vás potěší jeho snadná obsluha a tichý provoz bez emisí a bez omezení v pohybu kabelem.
katalog

Akumulátorová pila Stihl MSA 200

publikováno: 30. 8. 2017
Akumulátorová pila Stihl MSA 200 je o něco výkonnější než předchozí model MSA 160 C-BQ. Hodí se zejména pro použití v oblastech, kde není vhodné zatěžovat okolí nebo sebe nadměrným hlukem. Doporučit jí můžeme zejména pro dřevostavby a tesařské práce na profesionální i příležitostné úrovni, údržbu veřejné zeleně, ale i na práci v interiéru bez hluku a spalin. Řetěz STIHL 1/4″ PM3 je vyvinutý pro lepší řezný výkon a při práci s pilou oceníte zejména její nízkou hmotnost a snadnou obsluhu.
katalog

Vysokotlaký čistič Stihl RE 163

publikováno: 25. 8. 2017
Vysokotlaký čistič Stihl RE 163 plus je výkonný, studenovodní kompaktní čistič poloprofesionální třídy. Pro maximální pracovní komfort je vybaven hadicovým bubnem, hliníkovou teleskopickou rukojetí, integrovanou nádrží pro čistící prostředek a centrálně umístěným manometrem. Pracovní tlak má 150 barů. Díky kompaktním rozměrům ja designu je manipulace s ním jednoduchá a dá se i velice úsporně skladovat. Mezi jeho hlavní devizy patří rovněž nízká provozní hlučnost.
katalog

Rozbrušovač Stihl TS 500i

publikováno: 31. 5. 2017
Rozbrušovač Stihl TS 500i je inovativní rozbrušovací stroj 3,9 kW pro 350 mm rozbrušovací kotouče vybavený technologií STIHL Injection. Celosvětově první v rukou držený stroj s elektronicky řízeným vstřikováním paliva. Oceníte především silný točivý moment a lehký start. Má plně vybavený systémem dlouhodobé vzduchové filtrace a elektronickým ovládáním vody. Můžete ho buď vést ručně nebo doplnitelný vodícím vozíkem FW 20.
katalog

Půdní jamkovač Stihl BT 360

publikováno: 29. 5. 2017
Půdní jamkovač Stihl BT 360 nabízí mnoho pracovních úkonů od vrtání jednoduchých otvorů do země až po odebírání vzorků z půdy. Výkon 2,9 kW a sklopný nosný rám potažený plastem nabízí maximální komfort i pro ty nejnáročnější. 
katalog

Zahradní vysavač Stihl SHE 71

publikováno: 27. 5. 2017
Zahradní vysavač Stihl SHE 71 je účelový, tichý elektrický vysavač s rozmělňovacím zařízením pro odstraňování listí nebo zbytků trávy v okolí domu. Je sériově použitelný i jako foukač, na jeho přestavbu z vysavače na foukač není zapotřebí použití nářadí. Jeho hlučnost je důsledně omezená. K výrobku je dodávána foukací trubka a plochá hubice.
katalog

Motorová pila Stihl MS 291

publikováno: 2. 5. 2017
Motorová pila Stihl MS 291 je silná, robustní pila s benzinovým motorem 2,8kW s úsporným motorem 2-MIX a dlouhodobým systémem filtrace vzduchu s předřazeným odlučovačem. Má o 50% nižší emise ve srovnání s konvenčními dvojtaktními motory STIHL. Co jistě potěší všechny nadšence je bezesporu profesionální antivibrační systém. Splňuje normu o zplodinách EU II. Je to rozhodně praktický všeuměl pro zemědělce, péči o zeleň, stavební dělníky a tesaře.
katalog

Elektrická pila Stihl MSE 210 C-BQ

publikováno: 1. 5. 2017
Elektrická pila Stihl MSE 210 C-BQ je vybavena elektromotory typu AC – synchronní elektrický motor s uhlíkovými kartáčky na střídavý proud. Oblasti použití je při profesionální práci se dřevem (restaurátorské a tesařské práce), náročnější práce v interiéru a na zahradě i při přípravě palivového dřeva. Je chráněna proti přetížení motoru proudovým jističem.
Magazín

Jak na jarní úklid II: zahrada

publikováno: 25. 2. 2016
Únor se přehoupl do své druhé poloviny a jarní počasí za okny až na pár výjimek začíná předkládat čím dál víc důkazů, že je jaro skutečně za rohem. A že se čas na přípravy na sezónu už zatraceně krátí! Tentokrát se zaměříme na úpravu stromů a keřů a na sezónu připravíme příjezdovou cestu, zahradní chodníčky, ale třeba i terasu. Je tu jarní úklid!
katalog

Pracovní rukavice Stihl Carver

publikováno: 19. 1. 2015
Komfortní pracovní rukavice Stihl Carver jsou vyrobeny z černé umělé kůže, oranžového Spandexu a Neoprenu. Mají prsty s bočními větracími otvory a pružný gumový lem se suchým zipem.
katalog

Kalhoty Stihl FS PROOTECT

publikováno: 20. 11. 2014
Robustní Kalhoty Stihl FS PROOTECT jsou ty pravé pro práci s křovinořezy. Mají prodyšnou ochranou proti nárazu a mnoho praktických kapes. Oceníte zejména dlouhé větrací otvory na zadní části kalhot a poutka pro šle, ale i patentovanou ochranu nohou. Vyrábějí se ve velikostech XS – XXL.
katalog

Přilbová souprava Stihl Advance

publikováno: 15. 11. 2014
Přilbová souprava Stihl Advance je kombinovaná ochrana hlavy s moderním designem. Oceníte hlavně prvotřídní ochranou sluchu a mnoho komfortních možností nastavení. Má integrovaným systémem zvedání mřížky, mnoho větracích otvorů a zabudovaný dešťový žlábek. Velká tvarovaná mřížka z nylonu skvěle chrání proti nárazu. Dostání je možné ve dvou barvách. EN 352, EN 397, EN 1731.
Magazín
V šestadvacátém roce minulého století, za humny respektive Krušnýma horama, založil jeden němec Andreas strojírenskou firmu a nazval ji ne příliš kreativně po sobě Stihl. Letos si pak v tomto koncernu vzpomněli,  že by nebylo špatné zkusit i v nářadí využít marketingové vlny „retro“ a pustili se do výroby několika typů retro sekery nesoucí označení 1926.
Magazín
STIHL stále pracuje na vývoji nových technologií a zdokonalování svých výrobků. Poslední novinkou z vývojového střediska je motorová pila STIHL Carbon Concept. Ta se sice nedostane do sériové výroby, ale jako reálná studie proveditelnosti posloužila k otestování nových technologií, které můžeme očekávat v dalších generacích motorových pil STIHL.
Magazín
Pokud máte na zahradě místa, která prostě klasickou sekačkou neposekáte, pak vám nezbývá než sáhnout po větším či menším vyžínači. Ve chvíli kdy nepůjde jen o 4 m podél skleníku tak už se vyplatí kouknout rovnou po něčem výkonném. Sice jsou dnes hobby markety plné „strunových sekaček“, které pořídíte již od 500 Kč, ale takováto hračka opravdu uspokojí jen málokoho.
katalog
Akumulátorové zahradní nůžky Stihl HSA 86 jsou výkonné a přitom tiché. Využijete je pro údržbu živých plotů, keřů a podobné zeleně v oblastech citlivých na hluk, jako je okolí škol, administrativních budov, parky, nemocnice, hřbitovy či obytné zóny. Vysoká rychlost kmitu a oboustranně diamantem ostřené nože s délkou střihu 62 cm jsou zárukou perfektního profesionálního výsledku práce při minimálních nárocích na obsluhu a údržbu stroje. Řezný výkon zajišťuje 36 V akumulátor. Akumulátorové zahradní nůžky oceníte zejména díky práci bez omezení přívodním kabelem a bez výfukových emisí.   Akumulátorové zahradní nůžky Stihl HSA 86
katalog

Foukač Stihl BR 600

publikováno: 3. 12. 2013
Foukač Stihl BR 600 je mimořádně silný zádový foukač s extrémně vysokým průtokem vzduchu pro komerční sféru. Je určen zejména pro rychlé, hospodárné odstranění např. posečené trávy a ořezaných větviček, listí, odpadků nebo sněhu na velkých plochách. Patentovaný motor 4-MIX zaručuje nízkou spotřebou paliva a vylučovaných zplodin. Za zmínku jistě stojí komfortním závěsným systémem pro celodenní použití.
katalog

Ochranné boty Worker S3

publikováno: 27. 11. 2013
Ochranné boty Stihl Worker S3 si zamilujete nejen kvůli skvělému designu, ale hlavně díky kvalitě provedení a maximální míře ochrany. Svrchní materiál je vyroben z kvalitní hověziny a díky prodyšné textilní výplni i rychle vysychají. Jako další vychytávka je tu yyjmutelná vložka a ochranná mezivložka z oceli a oboustranné reflexní pruhy.  Gumová EVA podešev podle EN ISO 20345 je odolná proti oleji i pohonným hmotám.
Magazín
Ne nadarmo myslí majitelé zahrad i rozlehlejších pozemků včas na nákup zahradní techniky. Právě ta jim totiž pomůže v teple, pohodě a bez většího pracovního úsilí přečkat tuhou zimu. Ta je totiž právě spojena s přípravou dřeva na topení a odklízením napadaného sněhu. Oba úkony lze však hravě zvládnout s výkonnými foukači a pilami.
Magazín
Každý správný hospodář se včas připraví na nadcházející roční období. Letos se dle pranostik očekává tuhá zima. Celá řada domácností se zase vrátila ke klasickému topení dřevem, nebo má alespoň krb. Vždyť co může v době, kdy za oknem padá sníh lépe navodit pohodu než praskající dřevo.