Výrobce - Stanley

Stanley
katalog

Mini ohýbačka na trubky Stanley

publikováno: 23. 7. 2017
Mini ohýbačka na trubky Stanley umožňuje ohýbání měděných trubek o průměru 6, 8 a 10 mm. Tělo ohýbačky i rukojeti jsou odlévané pod tlakem a vroubkované rukojeti usnadňují úchop. Označení úhlů zaručuje přesné nastavení úhlu ohybu. Je to šikovná a funkční pomůcka pro topenáře.
katalog

Sponkovací kleště Stanley FatMax

publikováno: 1. 3. 2016
Sponkovací kleště Stanley Fat Max mají nastavitelnou sílu v závislosti na typu materiálu. Oceníte zejména snadný přístup pro rychlou výměnu a doplnění sponek, stav sponek můžete sledovat přes kontrolní okénko. Kleště jsou dodávány včetně sponek a jsou určeny pro typu sponek G, A, sponky na kabely typ 7 a kolářské hřebíčky.
Magazín

Jak si správně vybrat svinovací metr?

publikováno: 11. 2. 2016
I zdánlivě obyčejná věc jako je svinovací metr dnes může stát od pár desetikorun do tisícovky. Připravili jsme pro vás několik tipů, na co se při výběru svinovacího metru zaměřit a co je dobré si před samotnou koupí uvědomit nebo vyzkoušet. 
video

Na co se zaměřit při koupi metru

publikováno: 10. 2. 2016
I zdánlivě obyčejná věc, jako je svinovací metr dnes může stát od pár desetikorun do tisícovky. Připravili jsme pro vás několik tipů, na co se při výběru zaměřit a co je dobré si před samotnou koupí uvědomit a nebo vyzkoušet. Pokud vás tak jako lidi v našem okolí některé tipy také překvapí a po letech jejich používání si teprve uvědomíte, že je vlastně používáte budeme rádi když se o své zkušenosti podělíte v komentáři.
katalog
Novinka z dílny Stanley nabízí inovovaný systém „Anti Vibe“, který by měl zaručit mnohem komfortnější a hlavně šetrnější používání pro vaše ruce. Ocelová výztuha zvyšuje pevnost a odolnost kladiva. Rukojeť je pokrytá kvalitní a odolnou pryží, což poskytuje pevný úchop a brání prokluzu v ruce. Speciální objímka absorbující rázy izoluje vibrace působící na hlavu kladiva a jejich přenos do rukojeti potažmo vaší ruky. Ocelové ochranné prvky chrání rukojeť kladiva při nepřesném úderu. Kladivo má oproti běžným konkurenčním zvětšenou úderovou plochu o 25 %.
katalog

Magnetický svinovací metr Stanley

publikováno: 2. 12. 2013
Magnetický svinovací metr Stanley oceníte nejen pro jeho snadno čitelnou stupnici, ale i pro magnetický háček s patentovaným systémem Multi-Catch jež umožňuje měření jednou osobou na kovových i nekovových materiálech. Povrchová úprava měřící pásky Mylar je odolná proti odření. Dokáže se bez opory vysunout až 3m a uzamknout systémem Air-Lock. Maximální ochranu proti poškození zajišťuje bimateriální pouzdro.
katalog

Digitální sklonoměr Stanley

publikováno: 23. 11. 2013
Digitální sklonoměr Stanley je výborným nářadím pro všechny, kteží potřebukí přenášet přesné úhly například při instalací nábytku atd. Je vyroben z pevné hliníkové slitiny a osazen dvěma libelami. Podsvětlený LCD displej je otočný o 180° aby byl dobře čitelný z obou pracovních poloh. V rámci jednoduchého ovládání lze měřit klasicky úhly, doplňkové úhly, jednoduché skosení a pracovat i v kombinovaném úhlovém režimu. Měřící rozsah je 0° – 180° s přesností +/- 0,1°
katalog

Kladivo Stanley Fatmax

publikováno: 19. 11. 2013
Kladivo Stanley Fatmax je vyrobeno z jednoho kusu oceli a současně odlehčeno pro menší námahu paže při práci. Tvar kladiva a jeho celková konstrukce je designována tak, aby při váze 425g kladiva poskytovalo stejnou údernou sílu jako obyčejná 800g kladiva a současně nabídlo o 75 % větší údernou plochu. Libůstkou je rovněž držák na na hřebíky, který sice není absolutně univerzální, ale pro běžnou práci je dobře využitelný ve chvíli, kdy netrváte na absolutně přesném místě umístění hřebíku a naopak oceníte zvýšenou bezpečnost díky možnosti provést první naťuknutí bez přidržování druhou rukou.