Výrobce - Narex

Narex
Magazín

Historie značky Narex Bystřice

publikováno: 5. 5. 2016
Firma Narex Bystřice vyrábí špičkové nářadí. Ať už se jedná o dláta, šroubováky nebo truhlářské paličky. jde o produkty s věhlasným jménem i za hranicemi České Republiky. Proto se dnes podíváme trochu blíže do historie značky Narex.
katalog

Kovový hoblík Narex

publikováno: 11. 3. 2016
Kovový hoblík Narex.
Magazín

Česká dláta Narex se zalomeným krčkem

publikováno: 25. 11. 2014
Tradiční český výrobce Narex, představil novou modelovou řadu dlát se zalomeným krčkem. Díky takto tvarovanému krčku se dostanete do jinak těžko dosažitelných míst a začišťování bude mnohem jednodušší a preciznější. 
Magazín

Značka PROTOOL končí

publikováno: 18. 9. 2013
Tradiční a pro mnohé legendární nářadí PROTOOL je od září již jen historií. Tato značka, která dlouhá léta plnila funkci profi řady Narexu byla definitivně zaříznuta. V rámci skupiny si tak Narex a Festool rozeberou jednotlivé modely s dobrým potenciálem a pod vlastní hlavičkou je zařadí do nabídek. Oranžovo černé stroje u prodejců naleznete už jen v rámci skladových zásob.
katalog

Řetězová pila Narex EPR 45-24A

publikováno: 10. 7. 2013
  Elektrickou řetězovou pilu Narex EPR 45-24A představil český výrovce v červnu 2013 a oproti předchozí generaci se pyšní hned několika inovacemi. Jedná se o výkonnou pilu (2400 W) určenou především ke zpracování palivového dřeva a běžným pracem na zahradě a okolo domu. Napínání řetězu je beznástrojové, tak jak je běžný standard v kategorii domácích pil. Největší inovace oproti předchozí generaci doznala spojka a vzduchový filtr, díky čemuž výrobce deklaruje výrazné prodloužení životnosti. Tento konkrétní model je osazen lištou o délce 45 cm a univerzálním řetězem Oregon 91 PX. Výhodou domácího výrobce Narex je rozšířená síť servisních středisek a bezproblémová dostupnost náhradních dílů.
recenze
*
*
*
/
0

Vrtačka Narex EVP 13 E-2H3

publikováno: 3. 5. 2013
Dnes jsme se zblízka podívali na klasickou příklepovou vrtačku. Snad každý zná tradičního českého výrobce Narex. Do ruky se nám dostal model Narex EVP 13 E-2H3. Podle samotného výrobce by se mělo jednat o univerzální vrtačku. Potěšil nás silný motor, kvalitní zpracování i dvourychlostní převodovka.