Výrobce - Narex

Narex
video
Dostal se mi do ruky hybridní šroubovák a k mému překvapení je od Narexu. Nejprve jsem si říkal jak to asi bude fungovat, ale po pár minutách používání jsem si ho zamiloval. Musím říct, že možnost mít obyčejný šroubovák, který čas od času popoženete stiskem jediného tlačítka je skvělá.
Magazín

Historie značky Narex Bystřice

publikováno: 5. 5. 2016
Firma Narex Bystřice vyrábí špičkové nářadí. Ať už se jedná o dláta, šroubováky nebo truhlářské paličky. jde o produkty s věhlasným jménem i za hranicemi České Republiky. Proto se dnes podíváme trochu blíže do historie značky Narex.
katalog

Kovový hoblík Narex

publikováno: 11. 3. 2016
Kovový hoblík Narex.
Magazín

Česká dláta Narex se zalomeným krčkem

publikováno: 25. 11. 2014
Tradiční český výrobce Narex, představil novou modelovou řadu dlát se zalomeným krčkem. Díky takto tvarovanému krčku se dostanete do jinak těžko dosažitelných míst a začišťování bude mnohem jednodušší a preciznější. 
Magazín

Značka PROTOOL končí

publikováno: 18. 9. 2013
Tradiční a pro mnohé legendární nářadí PROTOOL je od září již jen historií. Tato značka, která dlouhá léta plnila funkci profi řady Narexu byla definitivně zaříznuta. V rámci skupiny si tak Narex a Festool rozeberou jednotlivé modely s dobrým potenciálem a pod vlastní hlavičkou je zařadí do nabídek. Oranžovo černé stroje u prodejců naleznete už jen v rámci skladových zásob.
katalog

Řetězová pila Narex EPR 45-24A

publikováno: 10. 7. 2013
  Elektrickou řetězovou pilu Narex EPR 45-24A představil český výrovce v červnu 2013 a oproti předchozí generaci se pyšní hned několika inovacemi. Jedná se o výkonnou pilu (2400 W) určenou především ke zpracování palivového dřeva a běžným pracem na zahradě a okolo domu. Napínání řetězu je beznástrojové, tak jak je běžný standard v kategorii domácích pil. Největší inovace oproti předchozí generaci doznala spojka a vzduchový filtr, díky čemuž výrobce deklaruje výrazné prodloužení životnosti. Tento konkrétní model je osazen lištou o délce 45 cm a univerzálním řetězem Oregon 91 PX. Výhodou domácího výrobce Narex je rozšířená síť servisních středisek a bezproblémová dostupnost náhradních dílů.
recenze
*
*
*
/
0

Vrtačka Narex EVP 13 E-2H3

publikováno: 3. 5. 2013
Dnes jsme se zblízka podívali na klasickou příklepovou vrtačku. Snad každý zná tradičního českého výrobce Narex. Do ruky se nám dostal model Narex EVP 13 E-2H3. Podle samotného výrobce by se mělo jednat o univerzální vrtačku. Potěšil nás silný motor, kvalitní zpracování i dvourychlostní převodovka.