Výrobce - Mountfield

Mountfield
katalog

Sněhová fréza Ariens Path Pro 208

publikováno: 10. 2. 2017
Jednostupňová sněhová fréza Ariens Path Pro 208 je osazena výkonným americkým spalovacím 4-taktním motorem Ariens jako model dvoustupňové sněhové frézy Sno-tek 22 E. Stroj v sobě spojuje výborný poměr ceny, výkonu a kvality. Dále je vybaven praktickým elektrickým startem pro snadné spuštění motoru bez jakékoli námahy. Za pomocí pryžových lopatek dokáže odházet sníh o hmotnosti až 899 kg za minutu do vzdálenosti 12m.
katalog

Zahradní drtič Powercut 2800

publikováno: 16. 11. 2014
Zahradní drtič Powercut 2800 není sice určen profesionálům, ale rozhodně nezklame i nejnáročnější zahrádkáře. Jeho speciálně konstruovaná násypka umožňuje pohodlnější vkládání větví. Součástí stroje je integrovaný průhledný plastový box. Jednoduše u něj zkontrolujete, jak je plný a nadrcený materiál pak snadno odnesete, kam je potřeba. Drtič zpracuje větve o průměru až 45 mm. Je vybaven bezpečnostní pojistkou. 
katalog

Postřikovač Matabi SUPER AGRO 20

publikováno: 9. 7. 2014
Postřikovač Matabi SUPER AGRO 20 je zádový mechanický postřikovač s kapacitou 20 litrů. Díky nastavitelnému regulátoru tlaku s ním můžete pracovat v rozmezí 1,5 až 3 bary, což zajistí konstantní postřik a proud. Výrobce myslel i na pohodlí uživatele, a proto má tento model nastavitelné polstrované popruhy a ergonomické držadlo. Je vhodný jak pro leváky, tak pro praváky. 
katalog

Sněhová fréza Ariens Hydro PRO 32 DLE

publikováno: 17. 1. 2014
Sněhová fréza Ariens Hydro PRO 32 DLE je robustní stroj vybavený motorem Briggs&Stratton. Na českém trhu tuto značku exkluzivně zastupuje společnost Mountfield. Výbava jako vyhřívané rukojeti či světlomety jsou u tohoto modelu samozřejmostí stejně jako elektrický startér či závějové lišty umožňující frézování vysoké vrstvy sněhu bez dodatečného nadzvedávání frézy.   Sněhová fréza Ariens Hydro PRO 32 DLE
Magazín

Zima je za dveřmi

publikováno: 28. 10. 2013
Zima je za dveřmi a nevíme, kdy nás překvapí první sníh. Ostatně na horách jsme se ho už dočkali a brzy zase pokryje celou naši zemi. Tam, kde bývá sněhová nadílka vydatnější se na zimu připravují včas a důkladně.