Výrobce - Milwaukee

Milwaukee
video
Mečovou pilu jsem si oblíbil a měl jsem možnost porovnat dvě generace, starší Milwaukee CSX a Milwaukee FSX.
video

Stavební světla Milwaukee

publikováno: 14. 2. 2019
Pokud se pohybujete po stavbách, kde není zatím zapojená elektřina nebo pracujete v místech, kde prostě stejně nikdy pořádné světlo nebude určitě využijete nějaké to pracovní světlo. Za mě už halogenům za tři stovky už dávno odzvonilo a budoucnost je v LED světlech na akumulátory.
video

Jednoruční aku pásová pila na kov

publikováno: 6. 2. 2019
Akumulátorové pásové pily na kov už nejsou ničím neobvyklým, ale mě zaujal 12V model od Milwaukee, který je certifikovaný pro jednoruční použití.
video

Pila ocaska Milwaukee Fuel M18

publikováno: 25. 10. 2018
Tak tahle Milwaukee pila mi přirostla k srdci. Na první pohled jsem si myslel, že to je druh nářadí pro který nebudu mít využití a opak je pravdou. 
Magazín

Nářadí Milwaukee vyráží na tůru.

publikováno: 14. 5. 2018
Pokud patříte mezi fanoušky nářadí Milwaukee máte v květnu a červnu jedinečnou šanci se na něj podívat a vyzkoušet si ho z blízka v rámci jejich Big Red truck tour po Česku a Slovensku. Červený kamion Milwaukee se letos zastaví na deseti místech, kde předváděcí technici budou demonstrovat to nejnovější a nejlepší nářadí, které v Milwaukee pro letošek vyrobili. Výhodou je, že tak máte možnost vidět opravdu celé portfolio, které asi takto po kupě nenajdete v žádné běžné prodejně.
Magazín
Od 7. do 9. září se v areálu prodejny nářadí CIBET v Jesenici u Prahy uskuteční tradiční festival nářadí. Na místě budou předváděcí stany a demonstrátoři většiny zajímavých značek nářadí.
katalog

Elektrikářský pásek Milwaukee

publikováno: 31. 7. 2017
Elektrikářský pásek Milwaukee je vyroben z robustní konstrukce balistického nylonu. Má dvojité prošití, a až 4× pevnější nýtované švy. Integrovaná držadla umožňují snadné přenášení pouzdra. Poskytují snadnou možnost připevnění na běžných materiálech staveniště
video

Aku vysavač Milwaukee M18 VC

publikováno: 19. 7. 2017
Kompaktní lehký vysavač na běžné akumulátory M18.
katalog

Elektrikářská brašna Milwaukee

publikováno: 19. 7. 2017
Elektrikářská brašna Milwaukee se vyznačuje robustní konstrukcí vyrobené z balistického nylonu. Je dvojitě prošívaná a její švy jsou až 4x pevnější než švy nýtované. Integrované držadlo umožňuje snadné přenášení. Poskytuje snadnou možnost připevnění na běžných materiálech staveniště.
katalog

Laserový dálkoměr Milwaukee LDM 50

publikováno: 21. 6. 2017
Laserový dálkoměr Milwaukee LDM 50 je skvělým pomocníkem pro měření různých vzdáleností a sklonů. Dálkoměr nabízí přehledný LCD displej a jeho konstrukce je odolná vůči prachu a stříkající vodě. Do přístroje lze ukládat naměřené hodnoty, které si následně vyvoláte v paměti zařízení.
video
Pokud se v nářadí moc nevyznáte, tak by se vám mohlo líbit toto video, které ukazuje úplné základy. V tomto prvním díle se dozvíte jaké existují vrtačky, co to je rázový utahovák, co k čemu slouží a jak třeba vybírat pokud budete něco kupovat.
katalog

Vyhřívané bundy Milwaukee

publikováno: 29. 4. 2017
Akumulátorová vyhřívaná výstroj Milwaukee® M12™ napájená baterií M12™ REDLITHIUM™ rozvádí teplo po základních oblastech těla a zarazí chlad v zárodku. Trvanlivé topné články z uhlíkového vlákna vetkané mezi robustní vnější materiál a tepelně izolační vložku vytvářejí a udržují teplo, čímž vám umožní pohyb za jakýchkoli povětrnostních podmínek. Tři nastavení úrovně tepla (vysoká, střední, nízká) umožňují uživateli zvolit správné množství tepla pro každé povětrnostní podmínky. Pro zvýšení všestrannosti je možno nezávisle upravit dvě oddělené topné zóny (záda a hrudník, dolní kapsy), aby bylo zajištěno správné množství tepla pro každou situaci, a pro uskladnění je přidán obrovský vak na náklad a funkční kapsa.
katalog

Excentrická bruska Milwaukee ROS 150 E2

publikováno: 29. 4. 2017
Excentrická bruska Milwaukee ROS 150 E2 s nedostižnými brusnými vlastnostmi díky simultánní rotaci a oscilaci brusného kotouče  Redukční převod efektivně využije výkonu 440 W  6,4 / 3,2 mm dráhy pro snadné vyjmutí a povrchovou úpravu  Plynule nastavitelná rychlost – 4000 – 10000 ot./min – pro citlivé materiály  Rychlá a snadná výměna brusného papíru (suchý zip)  Vyjímatelný sáček na prach a možnost připojení ke standardní vysavačové hadici 26 mm  Utěsněný posuvný vypínač  Přídavná rukojeť pro vyvážené a rovnoměrné rozložení hmotnosti po celém obrobku  Standardní vybavení: vak na prach, brusný talíř, 4 m kabel
video

Test vyhřívané bundy Milwaukee

publikováno: 7. 3. 2017
Vyhřívané bundy Milwaukee jsou perfektní na stavbu nebo do dílny, ale i na ryby, prostě všude tam, kde hrozí zima a vy máte po ruce akumulátory z nějakého nářadí. Testovaný model od Milwaukee vypadá suprově, bunda je velmi pohodlná a především funkční. Mile nás překvapila výdrž i intenzita vyhřívání na nabitou baterii.
recenze
*
*
*
*
0
V dnešní recenzi se nám pod ruky dostala oscilační bruska Milwaukee ROS 150 E2. Jedná se o Výborně zpracovanou brusku o průměru 150 mm.
video

Milwaukee – novinky pro rok 2017

publikováno: 9. 2. 2017
Nové nářadí od americké značky Milwaukee bylo k vidění na veletrhu BAU 2017 Milwaukee neustále vylepšuje svou technologii One Key. Jako jeden z mála výrobců věří, že mobilní aplikace pro „chytré nářadí“ má budoucnost. Proto ji neustále vylepšuje a implementuje do nových produktů. Možnost ovládat stroje pomocí mobilní aplikace dává uživatelům více bezpečnosti při práci. Umožňuje jim také nastavovat si například utahovací momenty, rychlost otáček, výkon stroje atd.
recenze
*
*
*
*
/
V dalším redakčním testu jsme se podívali detailněji na aku rozbrusku Milwaukee Fuel M18 CAG 125XPD s maximální kapacitou kotouče 125 mm. Trend „odstřihávání kabelů“ je jasný. Dnes už byste jen těžko hledali nářadí, které nelze pořídit v akumulátorové variantě. Jak je to tedy s aku úhlovou bruskou (flexou) od Milwaukee?
Magazín
Mrazivé zimní měsíce ani chladná podzimní nebo jarní rána určitě nejsou nic příjemného pro práci venku ani v nevytápěných prostorách skladů, staveb nebo dílen. Používání technického spodního prádla i svrchního funkčního oblečení je už dnes samozřejmostí, ale často taková opatření proti chladu znamenají, že se navléknete do pěti vrstev a to pro volnost pohybu není nic příjemného.
katalog

Milwaukee M12 BDDX202C

publikováno: 3. 7. 2015
Subkompaktní výkonný šroubovák/vrtačka 4-v-1 od Milwaukee se pyšní opravdovou všestranností. Díky výměnnému systému sklíčidla je možné během vteřiny použít tři různé hlavy vhodné pro různé aplikace. Vybrat si můžete mezi standardním 10 mm sklíčidlem, celokovovou pravoúhlou ¼” šestihrannou hlavou a celokovovou posuvnou ¼” šestihrannou hlavou. Pokud budete potřebovat pracovat v extrémně malém prostoru je možné po sundání sklíčidla díky šestihrannému úchytu dosáhnout délky hlavy pouhých 153 mm. Led přísvit je dnes již standard. Dlouhou trvanlivost zajistí celokovová planetová převodovka a systém Redlink, který chrání nářadí a akumulátor proti přetížení v extrémním zápřahu.