Výrobce - Metabo

Metabo
Magazín
Od 7. do 9. září se v areálu prodejny nářadí CIBET v Jesenici u Prahy uskuteční tradiční festival nářadí. Na místě budou předváděcí stany a demonstrátoři většiny zajímavých značek nářadí.
katalog

Aku pásová pila Metabo MBS 18 LTX 2.5

publikováno: 14. 6. 2017
Aku pásová pila Metabo MBS 18 LTX 2.5 je lehká akumulátorová pásová pila pro přesné řezy bez otřepů v kovu, hliníku a plastu. Nabízí kompaktní design pro řezání v těžko přístupných místech a řezání nad hlavou.
katalog
Aku nůžky Metabo AHS 18-45 V jsou velmi lehké profesionální náčiní na úpravu živého plotu. Snadná manipulace a dlouhá výdrž na baterii jsou největší předností.
katalog
Aku rázový utahovák Metabo PowerMaxx SSD nabízí nový koncept motoru s kompaktní velikostí a vysokým výkonem. Má velice kompaktní a ergonomický tvar pro pohodlnou práci. Kromě toho jsou jeho přednostmi:
video

Metabo – novinky pro rok 2017

publikováno: 13. 2. 2017
Poslední zastávka v rámci BAU2017, a však velmi zajímavá nás čekala u stánku společnosti METABO. Jejich obří expozici prý postavili pouze pomocí aku nářadí.
Magazín
Na veletrhu Bau 2017 jsem měl možnost popovídat si se zástupci společnosti Metabo, kteří zde prezentovali svou vizi pro rok 2017 i pro budoucí rozvoj v oblasti nástrojů a nářadí. V Mnichově Metabo představilo hned několik revolučních strojů a především své nové koncepční zaměření. Nářadí napájené ze sítě a stlačeným vzduchem nezanikne jen tak, ale jejich prioritou, je vývoj akumulátorové technologie. V budoucnu by rádi dopřáli nám řemeslníkům úplnou nezávislost na elektrické síti.  
video

Metabo WPB 36 LTX BL 230

publikováno: 29. 12. 2016
Dostala se nám do ruky flexa Metabo WPB 36 LTX BL 230 první 230mm aku flexa na světě!
katalog

Pásová bruska Metabo BAE 75

publikováno: 21. 12. 2016
Výkonný 1000 wattový motor Jednoduchá a rychlá výměna brusného pásu Dobrý brusný výkon díky dokonalému oběhu brusného pásu Bezpečnostní spojka Metabo S-automatic (VTC) elektronika pro konstantní rychlost pásu Automatické vypnutí při opotřebení uhlíků Zabudované odsávání Snadná výměna uhlíků Kolečko na seřízení pásu Stacionární základna z jednoho kusu ( hliníkový odlitek) Pogumovaná rukojeť pro dobré držení na neúnavnou práci Standardní vybavení: sáček na prach, brusný pás P 80, přídavná rukojeť, adaptér pro odsávání, nohy pro pevné použití
Magazín
Německé Metabo představilo dvě nové aku vrtačky, které na první pohled zaujmou inovativními funkcemi a především množstvím použité elektroniky. Jedná se o bezuhlíkovou aku vrtačku Metabo BS 18 LTX BL Quick a příklepovou vrtačkou Metabo SB 18 LTX BL Quick.