Výrobce - Viking

Viking
katalog

Robotická sekačka iMow MI 632 P

publikováno: 22. 7. 2017
Inteligentní robotická sekačka iMow MI 632 P spolehlivě a zcela samostatně zajistí dokonalou údržbu Vašeho trávníku až do plochy 4000 m² . Naprogramování přístroje je přitom intuitivní a jednoduché. Sekačka dokáže, pomocí dešťového čidla, sama flexibilně upravit svůj žací a dobíjecí cyklus tak, aby byl pracovní úkol splněn tak, jak mu majitel zadal v rámci týdenního cyklu. Je vybavena ochranou proti krádeži, inteligentním systémem nabíjení a dokáže sama rozlišit hustotu trávy a délku stébel. Oproti modelu MI 632 je vybavena ještě výkonnějším motorem, akumulátorem s vyšší kapacitou a rychleji se nabíjí.
katalog
Tichý elektrický drtič Viking GE 150 L s příkonem 2500 wattů zpracuje větve až do průměru 40 mm. Materiál je pomalu vtahován ozubenými válci, což zajišťuje výrazně tišší provoz než u štěpkovačů s rotujícími noži. Výsledná zpracovaná hmota následně padá přímo do integrované průhledné nádoby na štěpku o objemu 60 litrů. Oproti modelu GE 135 L je u typu GE 140 L možnost zasunout drticí mechanismus do nádoby na rozdrcenou hmotu a významně tak zmenšit rozměry stroje pro jeho skladování.
katalog

Robotická sekačka iMow MI 632

publikováno: 5. 7. 2017
Inteligentní robotická sekačka iMow MI 632 spolehlivě a zcela samostatně zajistí dokonalou údržbu Vašeho trávníku až do plochy 3000 m² . Naprogramování přístroje je přitom intuitivní a jednoduché. Sekačka dokáže, pomocí dešťového čidla, sama flexibilně upravit svůj žací a dobíjecí cyklus tak, aby byl pracovní úkol splněn tak, jak mu majitel zadal v rámci týdenního cyklu. Je vybavena ochranou proti krádeži, inteligentním systémem nabíjení a dokáže sama rozlišit hustotu trávy a délku stébel.
katalog

Elektrický zahradní drtič Viking GE 250

publikováno: 27. 6. 2017
Silný elektrický zahradní drtič Viking GE 250 se šikmou plnící násypkou Se spínačem krytým fólií a nožovým kotoučem se sníženou hlučností. Patentovaná řezací technika Multi-Cut 250. Ideální ke zpracování většího množství zahradního odpadu ale i větví keřů a stromů do průměru 35 mm.
katalog

Robotická sekačka iMow MI 422 P

publikováno: 20. 6. 2017
Model iMow MI 422 P je vybavený výkonnou baterií a postará se tak bez problémů o dokonalou údržbu trávníků střední výměry, až do 1000 m². Své přednosti prokáže zejména na nerovných, zvlněných plochách: zvládá totiž stoupání až 40%. Pomocí funkce Adaptive Slope Speed navíc pomocí čidla sklonu přizpůsobuje svou rychlost flexibilně aktuálním podmínkám na nerovném terénu.
katalog

Robotická sekačka iMow MI 422

publikováno: 8. 6. 2017
Robotická sekačka iMow MI 422 je jako ve svém živlu na menších travnatých plochách do 500 m². Vždy s dokonalým výsledkem a v nejkratším možném čase, takže je trávník je velmi rychle připraven k Vaší relaxaci i k hrám Vašich dětí.
Magazín
Pokud bude chtít skoncovat s manuálním sekáním zahrady nabízí vám nově svůj model robotické sekačky i VIKING, což je sesterská značka věhlasného Stihlu. Pod označením VIKING iMow se vám do rukou dostane velice slušná sekačka napěchovaná elektronikou a zajímavými čidly jako je třeba senzor deště. Perfektně a hlavně pravidelně udržovaný trávník vás pak nebude stát o moc víc než nějakou tu elektřinu a závistivé pohledy sousedů.
Magazín
Jak se začíná probouzet tráva a pomalu vylézat nově vzešlý porost potřebuje na samém začátku jara větší množství živin. Pokud není posečená tráva navrácena do půdy prostřednictvím mulčování, je pak vhodné v březnu nebo dubnu provést hnojení. Následně přijde čas na celkové provzdušnění trávníkové plochy. Odstraněním mechů a plevelů se do půdy dostává vzduch a světlo, trávník tak lépe přijímá živiny, což se projeví v hustotě porostu a krásně sytou zelenou barvou.