Výrobce - hilti

video
Pokud potřebujete někde zasekat kabel třeba během panelákové rekonstrukce mohlo by se vám hodit půjčit něco podobného jako je tato flexa s drážkovacím nástavcem.
video
Pokud potřebujete řezat beton, asfalt nebo stěny z jiných materiálů, pak je asi tím nejdostupnějším a nejběžnějším nářadím benzínová rozbrušovací pila. Velice podobné stroje nabízí většina větších výrobců. Ve finále se ale stejně asi budete rozhodovat mezi Hilti, Stihl nebo Husqvarnou. Otestovali jsme Hilti DSH 900, což je pila s cenovkou vysoko přes 50 000 korun a to prosím bez kotouče. Jak si vedla a nakolik je dobrou investicí se můžete přesvědčit v našem video testu.
recenze
*
*
*
*
/
Otestovali jsme Hilti DSH 900, což je pila s cenovkou vysoko přes 50 000 korun a to prosím bez kotouče. Pokud potřebujete řezat beton, asfalt nebo stěny z jiných materiálů, pak je asi tím nejdostupnějším a nejběžnějším nářadím benzínová rozbrušovací pila. Velice podobné stroje nabízí většina větších výrobců. Ve finále se ale stejně asi budete rozhodovat mezi Hilti, Stihl nebo Husqvarnou. Jak si vedla Hilti DSH 900 a nakolik je dobrou investicí se můžete přesvědčit v našem video testu.
katalog

Univerzální hybridní vysavač HILTI

publikováno: 17. 3. 2016
Univerzální hybridní vysavač Hilti VC 40-U(M)-Y je napájen ze sítě nebo z akumulátorů pro mokré a suché vysávání. Univerzální nabíječka je zabudovaná pro všechny typy akumulátorů Hilti Li-ion (14 V, 22 V, 36 V). Díky sklopnému vozíku je přeprava snadná. Vysavač obsahuje Hilti AirBoost filtrační systém pro stálý vysoký sací výkon, jehož zapínání a vypínání slouží pro tišší provoz. Vysavač dokáže snadno odstranit prach při vrtání, drážkování, broušení, řezání a jádrovém vrtání. Odsává kal při mokrém jádrovém vrtání a je skvělý pro obecné čištění a odsávání mokrých a suchých materiálů.
katalog

Aku úhlová bruska Hilti AG 125-A22

publikováno: 7. 3. 2016
Akumulátorová úhlová bruska Hilti AG 125-A22 má ergonomický design a důmyslné bezpečnostní prvky (brzda kotouče, ATC, spodní bezpečnostní spínač). Poháni ji nový bezuhlíkový motorzajišťující až trojnásobnou životnost. Nehrozí tak riziko poškození komutátoru a potřeba výměny uhlíků.
katalog

Multidetektor Hilti PS 50

publikováno: 25. 2. 2016
Multidetektor Hilti PS 50 pomáhá vrtat správně napoprvé. Tím se vyhnete nákladným opravám a ušetříte si čas i vrtáky. Má vestavěný displej pro snadnou lokalizaci objektů, určení přibližné hloubky a druhu materiálu. Snadno najde v hloubce až 15 cm objekty pod povrchem včetně podlahového topení, potrubí a kabelového vedení.