Výrobce - Gardena

Gardena
katalog

Robotická sekačka Gardena Sileno+

publikováno: 28. 5. 2017
Robotická sekačka Gardena Sileno+ udržuje stébla trávy na přesně nastavené výšce. Díky SensorCut systému nevytváří robotická sekačka na trávníku pruhy, ale zanechává dokonale udržovaný travní koberec. Její provoz je tak tichý, že je jen stěží možné slyšet, že před jejím automatickým návratem do nabíjecí stanice vůbec sekala. 
katalog

Robotická sekačka GARDENA R40Li

publikováno: 22. 5. 2017
Inovativní robotická sekačka Gardena R40Li seče za vás: poseče trávník sama, zatímco vy si užíváte volného času, nebo pracujete na jiných věcech. Díky jejímu volnému a přirozenému pohybu, sekačka R40Li poseká travnatou plochu o maximální rozloze 400 m2 – efektivně, spolehlivě a bez vyjetých kolejí. Výsledkem je vždy perfektně udržovaný trávník.
katalog

Robotická sekačka Gardena R70Li

publikováno: 15. 5. 2017
Inovativní robotická sekačka Gardena R70Li provede sečení za vás: sama poseká trávu a přitom si můžete užívat volného času nebo dělat jiné věci. Díky volnému a přirozenému pohybu seká sekačka R70Li travnaté plochy až do maximální velikosti 700 m² – a to efektivně, spolehlivě a bez vyjetých kolejí. A vždy s vynikajícím výsledkem – o trávník je skvěle postaráno.
Magazín

Nová robotická a aku sekačka Gardena

publikováno: 9. 4. 2017
Společnost Gardena představila své portfolio produktů pro rok 2017 a mezi nimi také dvě zajímavé novinky. Akumulátorovou sekačku PowerMax™ Li-40/32 a robotickou sekačku R40Li. 
Magazín
Zima je pomalu na ústupu, venku převládají příjemné teploty a vše nasvědčuje tomu, že přichází jaro a s ním nejvyšší čas oprášit zahradní nářadí a stroje. Zelené království se začíná probouzet a my vám společně s produkty Gardena přinášíme pár jednoduchých tipů jak pečovat o trávník.
Magazín

Zima na zahradě: praktické rady a tipy

publikováno: 21. 12. 2016
Zima je tady. Příroda sice odpočívá a s ní bychom si měli dopřát oddychu i my, ale ani nyní nemůžeme nechat zahradu jen tak ladem na pospas mrazům. Krásná a zdravá zahrada vyžaduje péči po celý rok. Na co bychom se tedy měli zaměřit v průběhu zimy?
Magazín
Pokud patříte mezi milovníky precizně upravených zahrad, máme pro vás několik dalších postřehů, kterým byste se měli věnovat, ještě než vás první jarní paprsky vytáhnou na zahrady. Tentokrát se podíváme na automatické zavlažovací systémy. 
Magazín

Co udělat hned po zimě na zahradě

publikováno: 25. 1. 2015
Přinášíme jednoduchý návod, co vše je potřeba na zahradě udělat ihned po roztátí posledních ostrůvku sněhu. Podíváme se na trávník, ovocné stromy i keře. Je také nejvyšší čas zapracovat na plevelu. Dáme vám i pár tipů na nářadí, které stojí za to si koupit nebo půjčit a které vám péči o zahradu usnadní.
recenze
*
*
*
*
*
Za posledních pár let se i u nás sekery Fiskars prakticky staly jakýmsi synonymem pro sekery s kompozitními topůrky. Když pomineme různé méně či více povedené napodobeniny, jejichž cílem je co nejvíce svým zevzřením imitovat právě Fiskars tak nám tu zůstávají v podstatě dva další výrobci, kteří v této oblasti mají co nabídnout. Je to tradiční Gardena a Patriot, který je ovšem licencovaným výrobkem a v různých zemích mění trošku své názvy.
Magazín
Gardena představila akumulátorový vyžínač Gardena ComfortCut Li 18/23R, který díky ergonomii a nastavitelné sekací hlavici umožňuje velice přesnou a snadnou práci při kultivování špatně dostupných zákoutí vaší zahrady.
Magazín
Pokud jste milovníky ohýnků nebo jen prostě topíte dřevem pak by vám neměla uniknout nová řada seker od Gardeny. Podle výrobce sekera Gardena dřinu v podobě štípání dřeva výrazně usnadňuje, čemuž by mohl uvěřit snad jen ten, kdo nikdy nic neštípal a navíc spadl z višně. 
recenze
*
*
*
/
0

Gardena Power Grip – srovnání hadic

publikováno: 17. 7. 2014
Na test se nám do redakce dostala velice zajímavá novinka od Gardeny. Její nová řada zahradních hadic Gardena Comfort Power Grip slibuje menší lámání, lepší držení koncovek a hlavně neuvěřitelnou životnost na kterou výrobce dává záruku 25 let. Těžko říct, jestli takto dlouho vůbec vydrží inkoust na vašem paragonu a nebo prodejce u kterého jste ji koupili. Každopádně jsme se na ni podívali trošku z blízka abychom posoudili co je jen marketingový tah a kde jsou její skutečné výhody.
Magazín

Gardena představila nové hadice

publikováno: 19. 6. 2014
Německá Gardena představila svou novou řadu zahradních hadic u kterých slibuje hned několik inovací, které by měly odstranit časté potíže, se kterými se setkáváme zejména u delších a levných zahradních hadic. Tou základní je nový povrch, který je vroubkovaný a měl by tak zajišťovat mnohem lepší spojení mezi svorkovými spojkami.