Výrobce - Festool

Festool
katalog

Rádio Festool SYSROCK BR 10

publikováno: 4. 8. 2017
Rádio na stavbu SYSROCK BR 10 od Festool má díky 10W neodymovým reproduktorům perfektní prostorový zvuk. Obsahuje rozhraní Bluetooth s funkcí hands-free. Díky vstupu Aux-In můžete připojit mobilní koncová zařízení, jakou je chytrý telefon, MP3 přehrávač nebo tablet. Rádio má kompaktní konstrukci s pružnou nelámavou anténou. Ovládání je intuitivní pomocí velkých tlačítek a barevného LCD displeje.
video

Festool – novinky pro rok 2017

publikováno: 7. 2. 2017
Na veletrhu BAU 2017 v Mnichově jsme zavítali na stánek Festool.
katalog
Akumulátorová ruční okružní pila HKC 55 EB Li-Basic je mobilní a výkonná. Život jí dodává 18V lithium-iontový akumulátor a přesnost a pohodlí zajistí spojovatelné vodící lišty Festool. Pila má bezuhlíkový motor EC-TEC, který v kombinaci s lithium-iontovými akumulátory nabízí dostatečný výkon a vylepšenou výdrž. Manipulace je komfortní a bezpečná díky pohodlnému a stabilnímu nastavení hloubky řezu a zanoření, důmyslnému ovládání kyvného krytu a vodícímu klínu.
Magazín
Od založení společnosti Festool Gottliebem Stollem uplynulo více než 80 let. V dnešním článku se poohlédneme zpět do historie dnešní jedničky ve výrobě elektrického i pneumatického nářadí pro truhláře. 
Magazín

Značka PROTOOL končí

publikováno: 18. 9. 2013
Tradiční a pro mnohé legendární nářadí PROTOOL je od září již jen historií. Tato značka, která dlouhá léta plnila funkci profi řady Narexu byla definitivně zaříznuta. V rámci skupiny si tak Narex a Festool rozeberou jednotlivé modely s dobrým potenciálem a pod vlastní hlavičkou je zařadí do nabídek. Oranžovo černé stroje u prodejců naleznete už jen v rámci skladových zásob.