Výrobce - Fein

Fein
katalog

Sada FEIN AFSC 1.7 Q na autoskla

publikováno: 24. 3. 2016
Aku profi sada FEIN na autoskla AFSC 1.7 Q je výkonný systém na opravy motorových vozidel, který je vybavený speciálním příslušenstvím na rychlou a bezpečnou demontáž autoskel. Sada se nachází v kvalitním kufříku včetně nejdůležitějšího příslušenství na vyřezávání předních skle z vozidel nejběžnějších modelů. Výkonnostní kapacita je identická s elektrickým nářadím. Sada obsahuje moderní Li-Ion technologii s monitoringem jednotlivých článků a rychlonabíječku pro nepřetržitou práci bez přestávek.
katalog
Mokrý/suchý vysavač Dustex 35 MX AC od Fein je výkonný a profesionální vysavač třídy prachu M s plně automatickým čistěním filtru k upevnění různých sad kufrů včetně rozsáhlého příslušenství. Má plně automatické čištění filtru (AC) pro práci bez přerušení díky delší životnosti plochého skládaného filtru. Celá jednotka má ergonomický transport, který se skládá z elektrického nářadí a vysavače díky posuvné rukojeti, upevnění kufrů a příslušenství. Vysavač spolehlivě nasaje různé druhy nečistot, od kapalin až k jemnému prachu. Obsahuje plochý skladný filtr PES a elektronické vypnutí pro vynikající vlastnosti mokrého odsávání. Síťový kabel 7,5 m a sací hadice 4 m zajišťují velký pracovní rozsah.
video

Videorecenze oscilačních multinástrojů

publikováno: 28. 1. 2015
V našem nejnovějším videu naleznete malou ochutnávku toho, jak jsme potrápili profesionální aku multitooly od Bosch, DeWalt a Fein. Pokud si jeden z těchto strojů chcete pořídit určitě byste neměli přehlédnout naší podrobnou recenzi.
recenze
0
0
0
0
0
Je to jen něco málo přes pět let, co společnosti Fein vypršel patent na oscilační multinástroj, který vymyslela a dodnes jej nabízí pod názvem MultiMaster. Během té doby se svou obdobu renovátoru, oscilačního multitoolu, multistroje, nebo jak tomu kdo chce říkat, přišli téměř všichni výrobci od čínských „no name značek“ až po kompletní spektrum prémiových výrobců. My se dnes v testu podíváme na tři akumulátorové oscilační multi nástroje, které stoprocentně budete zvažovat, pokud se rozhodnete právě do tohoto druhu nářadí investovat.
katalog

Excentrická bruska Fein MSf 636-1

publikováno: 16. 7. 2013
Fein MSf 636-1 je extrémně výkonná excentrická bruska s dobrým řešením odsávání prachu pro všechny povrchy. Díky mimořádně silnému zdvihu výstředníku vyniká svým úběrovým výkonem. Bruska je vhodná pro  broušení a finišování kvalitních laků, sklolaminátu, dřeva, minerálních materiálů (např. Corian), plastu nebo kovu. Štíhlé tělo napomáhá dobré manipulaci. Pro širokou paletu využití je k dispozici rozsáhlý program příslušenství.