Výrobce - DeWalt

DeWalt
video
Plně akumulátorové hřebíkovačky jsou skvělou alternativou k pneumatickým nebo plynovým hřebíkovačkám, které jsou dlouhé roky používané na střechách a u dřevostaveb. Hlavní otázkou pro mě bylo jestli mají dostatečný výkon a výdrž a musím uznat, že v tomto ohledu si obě varianty hřebíkovačky od DeWaltu i Bostitch vedly naprosto v pohodě.
video

DeWalt DCS Alligator – AKU nebo kabel?

publikováno: 1. 11. 2018
Měl jsem možnost si na stavbě vyzkoušet obě varianty pily DeWalt Alligator. S kabelem i bez. 
video
Pro vibrování betonu při betonáži miako stropu od Heluzu jsem měl možnost vyzkoušet malej aku vibrátor od DeWaltu. Výdrž mě hodně překvapila na jednu baterku jsem udělal téměř celý strop (cca 165m2). Vyměnil jsem si baterku až na poslední asi minutu práce.
recenze
*
*
*
*
0

Recenze aku pokosové pily DeWalt DHS780

publikováno: 20. 10. 2017
Měl jsem možnost si pár dní pohrát s novinkou DeWalt DHS 780. Je to obrovská pokosovka, která frčí buď na akumulátory DeWalt Flexvolt nebo pomocí adaptéru přímo ze sítě. Je to neskutečné, kolik výkonu dokážou tyto akumulátory poskytnout.
video
Že tuning není jen pro fanoušky rychlých kol předvedli letos nejlepší evropští case modeři z Polska, Rumunska a poprvé i České republiky. V Case moderském maratonu měli přesně 26 hodin na to, aby z počítačových komponent za více než 70 000 korun postavili jedinečný počítač na téma hry Destiny 2.   Jak se jim to vydařilo můžete posoudit sami v tomto videu.
katalog

Kotoučová pila DeWalt D23700

publikováno: 17. 10. 2017
Vysoce výkonná kotoučová pila DeWalt D23700 je určena pro práci, kde potřebujete extra silný motor zejména kvůli velké hloubce řezu. Stabilní bloková konstrukce a základna z ocelového plechu zaručují nízké vibrace a dlouhou životnost. Lepší ovladatelnost a bezpečnější ovládání zajišťuje přídavná rukojeť.
recenze
*
*
*
*
/
V tomto videu jsem měl možnost si konečně otestovat akumulátorovou stolní pilu DeWalt DCS 7485N. Musím říct, že to je fakt super mašina. Opravdu jsem čekal, že bude nějak znát nějak na výkonu, že to pohání akumulátor, ale jakejkoli nedostatek jsem fakt nezaznamenal.
Magazín

GeForce Garage: Tuning není jen pro auta

publikováno: 3. 10. 2017
Dnes zabrousíme trochu mimo běžná témata a začneme malým kvízem. Na obrázku vidíte: a) Nadšence do tuningu aut b) Domácího kutila, který právě vyrábí stylovou poličku na koření c) Nadšence do stavby počítačů
Magazín
Od 7. do 9. září se v areálu prodejny nářadí CIBET v Jesenici u Prahy uskuteční tradiční festival nářadí. Na místě budou předváděcí stany a demonstrátoři většiny zajímavých značek nářadí.
video

Unboxing stolní pily DeWalt DW745

publikováno: 29. 8. 2017
Dlouho jsem přemýšlel nad ideální stolní pilou, která bude mobilní a přitom dostatečně solidní jako náhrada velké stolní dílenské pily. DeWalt DW745 mě přesvědčil kvalitním zpracováním za rozumné peníze. Určitě vyměním kotouč a brzy se můžete těšit na detailnější zkušenosti a recenzi.
katalog

Nastřelovací pistole DeWalt DCN690M2

publikováno: 28. 8. 2017
DeWalt představil vůbec první aku nastřelovací pistoli schopnou zarazit až 90 mm hřebík. DeWalt DCN690M2 je osazena bezkartáčovým motorem, který potřebnou energii sosá z 18V XR Li-Ion baterie. Podle tvrdosti dřeva dokáže jediným stisknutím zarazit hřebík o délce 63 – 90 mm. Uživateli nabídne i možnost jednotlivé nebo sekvenční „palby“ podle toho, zda preferuje přesnost nebo rychlost.
video
Pokosová pila a stolní pila na baterky? Ne to není vtip. To je Dewalt FlexVolt. Napište nám do komentáře na Youtube, co by vás nejvíce zajímalo při našem testování…případně, které nářadí byste využili vy osobně!
katalog

Mokro-suchá bruska DeWalt DW755

publikováno: 4. 6. 2017
Kotoučová a pásová bruska DeWalt DW755 pro mokré broušení. Přívod vody zajišťuje optimální povrchovou úpravu na řezné hraně. Tichý a výkonný indukční motor bez vibrací s velkým momentem. Brusný kotouč s upínací svorkou obrobku pro přesné broušení a ostření.
katalog

Hybridní vysavač DeWALT DCV582

publikováno: 18. 5. 2017
Hybridní vysavač pro mokré a suché vysávání XR Li-Ion i pro napájení ze sítě DCV582 od DeWALT má vysoce účinný filtr. Ten zachycuje 99,97 % prachových částic do velikosti 0,3 mikronu.
katalog
DeWalt DCD 995M2 je doslova prošpikovaný elektronikou a první setkání s ní vás čeká díky progresivní inteligentní spoušti a elektronické brzdě. Pracovní komfort ve špatných světelných podmínkách zajišťuje zabudované LED přisvětlení. Dioda svítí po dobu 20 sekund i po uvolnění spouště. Umístěna je na spodní části rukojeti díky čemuž zaručuje dobrý úhel světelného kužele a méně potenciálních stínů. U různých výrobců se můžete setkat s přisvětlením nad spouští nebo kolem sklíčidla. Z naší zkušenosti je ale právě umístění ve spodní části u baterie nejpraktičtější.
katalog

Rázový utahovák DeWalt DW 294

publikováno: 5. 5. 2017
Rázový utahovák DeWalt DW 294 je kompaktní a díky nízké hmotnosti snižuje únavu obsluhy. Jeho robustní konstrukce prodlužuje životnost. Hodnota momentu dosahuje až 440 Nm pro chod vpřed i vzad. Komfort při obsluhování zaručuje měkká rukojeť, která zároveň snižuje únavu obsluhy.
video

DeWalt – novinky pro rok 2017

publikováno: 9. 2. 2017
I oblíbená značka DeWalt měla svůj stánek NA VELETRHU BAU 2017 DeWalt v Mnichově představoval také své novinky. Už teď se těšíme například na testování jejich aku pily. Zajímavostí je bezesporu nová technologie Flex Volt, která kombinuje napětí třech paralelně zapojených článků 18V baterií, čím dosáhnete napětí 18 až 54 voltů, podle vaší potřeby. Jedna baterie tak může být používána pro více zařízení.
katalog

Samoposuvný vrták DeWalt DT4582

publikováno: 24. 1. 2017
Samoposuvné vrtáky DeWalt se vyrábějí v mnoha průměrech. Díky šroubovému závitu výborně drží směr a samy se prokousávají materiálem.
katalog

Mazací lis 18 V XR Li-Ion DeWalt

publikováno: 25. 3. 2016
Mazací lis DeWalt DCGG571 18 V XR Li-ion provádí běžné mazání až dvakrát rychleji než ruční mazací lis. Výstupní tlak je 690 barů (10 000 PSI) s průtokovým poměrem 147g maziva za minutu. Vysoký tlak, který tento lis dodává, umožňuje vyčištění zanesených mazniček. Hadice má délku 1m, takže se dostanete i k těžko dosažitelným mazničkám. Mazničky se špatným přístupem perfektně osvětlí LED diodová svítilna.
katalog
Vyřezávačka do sádrokartonu DeWalt DCS551N 18 V XR Li-Ion  nabízí rychlou a snadnou výměnu řezného nástroje bez použití dalšího nářadí. Rychlé provádění řezů má na starosti úctyhodných 26000 otáček za minutu. Nastavitelný hloubkový doraz zlepšuje ovladatelnost při provádění ponorných řezů do plošných materiálů a minimalizuje riziko narušení nosných konstrukcí a kabelů vedených za sádrokartonem.