Výrobce - DeWalt

DeWalt
Magazín
Od 7. do 9. září se v areálu prodejny nářadí CIBET v Jesenici u Prahy uskuteční tradiční festival nářadí. Na místě budou předváděcí stany a demonstrátoři většiny zajímavých značek nářadí.
video

Unboxing stolní pily DeWalt DW745

publikováno: 29. 8. 2017
Dlouho jsem přemýšlel nad ideální stolní pilou, která bude mobilní a přitom dostatečně solidní jako náhrada velké stolní dílenské pily. DeWalt DW745 mě přesvědčil kvalitním zpracováním za rozumné peníze. Určitě vyměním kotouč a brzy se můžete těšit na detailnější zkušenosti a recenzi.
katalog

Nastřelovací pistole DeWalt DCN690M2

publikováno: 28. 8. 2017
DeWalt představil vůbec první aku nastřelovací pistoli schopnou zarazit až 90 mm hřebík. DeWalt DCN690M2 je osazena bezkartáčovým motorem, který potřebnou energii sosá z 18V XR Li-Ion baterie. Podle tvrdosti dřeva dokáže jediným stisknutím zarazit hřebík o délce 63 – 90 mm. Uživateli nabídne i možnost jednotlivé nebo sekvenční „palby“ podle toho, zda preferuje přesnost nebo rychlost.
katalog

Kotoučová pila DeWalt D23700

publikováno: 7. 8. 2017
Vysoce výkonná kotoučová pila DeWalt D23700 je určena pro práci, kde potřebujete extra silný motor zejména kvůli velké hloubce řezu. Stabilní bloková konstrukce a základna z ocelového plechu zaručují nízké vibrace a dlouhou životnost. Lepší ovladatelnost a bezpečnější ovládání zajišťuje přídavná rukojeť.
video
Pokosová pila a stolní pila na baterky? Ne to není vtip. To je Dewalt FlexVolt. Napište nám do komentáře na Youtube, co by vás nejvíce zajímalo při našem testování…případně, které nářadí byste využili vy osobně!
katalog

Mokro-suchá bruska DeWalt DW755

publikováno: 4. 6. 2017
Kotoučová a pásová bruska DeWalt DW755 pro mokré broušení. Přívod vody zajišťuje optimální povrchovou úpravu na řezné hraně. Tichý a výkonný indukční motor bez vibrací s velkým momentem. Brusný kotouč s upínací svorkou obrobku pro přesné broušení a ostření.
katalog

Hybridní vysavač DeWALT DCV582

publikováno: 18. 5. 2017
Hybridní vysavač pro mokré a suché vysávání XR Li-Ion i pro napájení ze sítě DCV582 od DeWALT má vysoce účinný filtr. Ten zachycuje 99,97 % prachových částic do velikosti 0,3 mikronu.
katalog
DeWalt DCD 995M2 je doslova prošpikovaný elektronikou a první setkání s ní vás čeká díky progresivní inteligentní spoušti a elektronické brzdě. Pracovní komfort ve špatných světelných podmínkách zajišťuje zabudované LED přisvětlení. Dioda svítí po dobu 20 sekund i po uvolnění spouště. Umístěna je na spodní části rukojeti díky čemuž zaručuje dobrý úhel světelného kužele a méně potenciálních stínů. U různých výrobců se můžete setkat s přisvětlením nad spouští nebo kolem sklíčidla. Z naší zkušenosti je ale právě umístění ve spodní části u baterie nejpraktičtější.
katalog

Rázový utahovák DeWalt DW 294

publikováno: 5. 5. 2017
Rázový utahovák DeWalt DW 294 je kompaktní a díky nízké hmotnosti snižuje únavu obsluhy. Jeho robustní konstrukce prodlužuje životnost. Hodnota momentu dosahuje až 440 Nm pro chod vpřed i vzad. Komfort při obsluhování zaručuje měkká rukojeť, která zároveň snižuje únavu obsluhy.
video

DeWalt – novinky pro rok 2017

publikováno: 9. 2. 2017
I oblíbená značka DeWalt měla svůj stánek NA VELETRHU BAU 2017 DeWalt v Mnichově představoval také své novinky. Už teď se těšíme například na testování jejich aku pily. Zajímavostí je bezesporu nová technologie Flex Volt, která kombinuje napětí třech paralelně zapojených článků 18V baterií, čím dosáhnete napětí 18 až 54 voltů, podle vaší potřeby. Jedna baterie tak může být používána pro více zařízení.
katalog

Samoposuvný vrták DeWalt DT4582

publikováno: 24. 1. 2017
Samoposuvné vrtáky DeWalt se vyrábějí v mnoha průměrech. Díky šroubovému závitu výborně drží směr a samy se prokousávají materiálem.
katalog

Mazací lis 18 V XR Li-Ion DeWalt

publikováno: 25. 3. 2016
Mazací lis DeWalt DCGG571 18 V XR Li-ion provádí běžné mazání až dvakrát rychleji než ruční mazací lis. Výstupní tlak je 690 barů (10 000 PSI) s průtokovým poměrem 147g maziva za minutu. Vysoký tlak, který tento lis dodává, umožňuje vyčištění zanesených mazniček. Hadice má délku 1m, takže se dostanete i k těžko dosažitelným mazničkám. Mazničky se špatným přístupem perfektně osvětlí LED diodová svítilna.
katalog
Vyřezávačka do sádrokartonu DeWalt DCS551N 18 V XR Li-Ion  nabízí rychlou a snadnou výměnu řezného nástroje bez použití dalšího nářadí. Rychlé provádění řezů má na starosti úctyhodných 26000 otáček za minutu. Nastavitelný hloubkový doraz zlepšuje ovladatelnost při provádění ponorných řezů do plošných materiálů a minimalizuje riziko narušení nosných konstrukcí a kabelů vedených za sádrokartonem.
Magazín
DeWalt nedávno představil novinky ve svém portfoliu a ty nyní přichází na český trh. Nové vrtačky i rázový utahovák, jsou proti svým předchůdcům ještě kompaktnější a zároveň nabídnou vyšší maximální utahovací sílu.
katalog
Specializované kladivo 36 V Li-Ion se zabudovaným systémem odsávání je ideální pro vrtání kotevních a montážních otvorů do betonu, cihel a zdiva s průměrem od 4 do 26 mm. Funkce zablokování otáčení umožňuje provádění lehkých sekacích prací v sádrokartonech, obkladech a omítkách a režim s přerušením příklepu umožňuje vrtání do dřeva a kovu. Dodávaný rychlovýměnný držák nástrojů SDS-Plus a rychloupínací sklíčidlo umožňují provádění jednoduché změny mezi režimy sekání/příklepové vrtání a běžné vrtání.
katalog

Kufry DeWalt TSTAK COMBO II + IV

publikováno: 26. 2. 2016
DeWalt TSTAK COMBO tvoří kompaktní mobilní systém pro bezpečné a přehledné skladování a přepravu nářadí. Horní úložný kufr obsahuje přizpůsobivou pěnovou vložku, která chrání elektrické nářadí před nárazy. Kufr obsahuje dvě mělké zásuvky, které slouží pro rozdělení a uložení malých dílů.
recenze
*
*
*
*
/
Posuvná oboustranná pokosová pila DeWalt DWS 780 patří k tomu největšímu co z pohledu prořezu a výkonu americký DeWalt nabízí. Námi testovaný kousek byl navíc osazen indikátorem řezu DeWalt XPS, která současně nahrazuje funkci laseru i svítilnu.  DeWalt DWS 780 je osazen klasickým motorem o jmenovitém příkonu 1675W, který v reálu poskytuje řeznému kotouči o průměru 305mm výkon 960W. To je velmi solidní číslo a při řezání tvrdého dřeva ani hliníku jsme nezaznamenali žádné známky dušení. Snad jedině při velkých šikmých řezech hraničících s úhlem 50 stupňů bylo u tvrdého dřeva potřeba lehce kotouči povolit a nechat ho nadechnout. Otáčky lze regulovat dle potřeby mezi 1900 až 3800 za minutu.
video

Videorecenze oscilačních multinástrojů

publikováno: 28. 1. 2015
V našem nejnovějším videu naleznete malou ochutnávku toho, jak jsme potrápili profesionální aku multitooly od Bosch, DeWalt a Fein. Pokud si jeden z těchto strojů chcete pořídit určitě byste neměli přehlédnout naší podrobnou recenzi.
katalog

Pokosová pila DeWalt DWS 780

publikováno: 23. 1. 2015
Pokosová pila DeWalt DWS 780 má vynikající řezný výkon při řezání malých profilů i stavebního řeziva s rozměry až 110 x 303 mm. Indikátor čáry řezu XPS umožňuje rychlé a přesné srovnání pilového kotouče a současně osvětluje pracovní prostor, což zaručuje vyšší produktivitu práce. Není nutné žádné seřízení. Vysoká odolnost se schopností kompletního nastavení zaručí přesnost po celou provozní životnost pily. Velké dvojité posuvné vodítko umožňuje maximální oporu při řezání velkých obrobků při nastavení jakéhokoliv úhlu nebo kombinace úhlů. Kompaktnost a nízká hmotnost poskytují pile vynikající vlastnosti, což se projevuje ve snadnosti přepravy pily po staveništi. Má vynikající schopnost odsávání a odvádění prachu mimo prostor řezu.
recenze
0
0
0
0
0
Je to jen něco málo přes pět let, co společnosti Fein vypršel patent na oscilační multinástroj, který vymyslela a dodnes jej nabízí pod názvem MultiMaster. Během té doby se svou obdobu renovátoru, oscilačního multitoolu, multistroje, nebo jak tomu kdo chce říkat, přišli téměř všichni výrobci od čínských „no name značek“ až po kompletní spektrum prémiových výrobců. My se dnes v testu podíváme na tři akumulátorové oscilační multi nástroje, které stoprocentně budete zvažovat, pokud se rozhodnete právě do tohoto druhu nářadí investovat.