Výrobce - CAT

CAT
video

Jak se ovládá bagr Cat 432D

publikováno: 11. 12. 2017
Téměř měsíc jsem hledal firmu, která by mi zbourala barák až jsem nakonec zašel do půjčovny a bagr si sám půjčil. Je to vlastně hrozně jednoduché ovládat a hlavně to je veliká zábava. 
recenze
*
*
*
*
/
Recenze telefonu Cat S60 se zabudovanou termokamerou
Magazín
Cat představil svou novou vlajkovou loď s označením Cat S60. Cat nastavuje laťku v kategorii odolných telefonů již od roku 2012 a nejaktuálnější model se opět pyšní několika prvenstvími. Jako vůbec první telefon na světě má v sobě integrovanou termokameru. Současně se stává chytrým telefonem s nejvyšší certifikovanou voděodolností.
Magazín
Je jasný, že máme rádi věci, co hodně vydrží. Proto pořád očkem sledujeme vývoj odolných telefonů, které vyrábějí buldozéři v CATu. Před časem jsme pro vás porovnali jejich model CAT B15 a CAT B15Q. Dnes míříme ještě výše a podíváme se na to nejlepší, co v současnosti CAT nabízí. Těšte se na novou vlajkovou loď, na jejíž přídi je napsáno CAT S40 
Magazín

Proč si půjčit bagr?

publikováno: 2. 9. 2015
Možná před touto otázkou stál už někdy každý a zcela určitě ten, kdo stavěl či rekonstruoval dům, popř. prováděl nějaké úpravy na zahradě nebo na chatě. Zkrátka – každý domácí (zahradní, chatový…) kutil někdy zvažoval, zda si má na tu či onu práci přizvat firmu nebo se pokusit zvládnout ji sám. A když se již rozhodl pro to druhé, byla tu pochopitelně hned otázka další – mám na to ve své dílně příslušné nástroje? A je jasné, že ještě naléhavěji tento problém vyvstane za situace, kdy je pro tuto práci nutná určitá složitější technika, kterou většina z nás doma nedisponuje – mám teď na mysli nejrůznější stroje, tedy bagry, rypadla, nakladače, dumpery apod.
recenze
*
*
*
*
0
Před rokem se v obchodech objevil odolný telefon Cat B15. V naší první recenzi jsme ho otestovali a tehdy jsme našli v podstatě dva nedostatky. Jedním byl výkon, který ale nemusí být pro běžnou práci nijak důležitý. Druhým nedostatkem byla absence přisvětlovací diody, což považujeme za opravdovou nelogičnost. Nový telefon Cat B15Q obě tyto věci doplnil a můžeme se tak podívat na srovnání obou modelů Cat B15Q a Cat B15.
video
recenze
*
*
*
*
0
CAT tedy zkráceně značku Caterpillar snad každý zná zejména ve spojení s těžkou stavební mechanizací nebo kvalitním pracovním oblečením. V minulém roce se na náš trh dostaly i mobilní telefony vyráběné pod touto značkou a nám do redakce se dostal do ruky nejnovější model CAT B15. Jedná se o chytrý telefon s operačním systémem Android, který kromě své odolnosti zaujme i možností současně využívat dvě SIM karty.