Výrobce - Bosch

Bosch
video
Měl jsem možnost si ještě před zahájením prodeje otestovat nový systém upínání příslušenství do úhlové brusky Bosch X-lock.
video

Víceúčelový kotouč Bosch

publikováno: 29. 1. 2019
Bosch multicutting wheel je šikovný kotouč se kterým se dá řezat dřevo, plast sádrokarton a další měkké materiály včetně porobetonu.
video
Když jsem kupoval nový laserový měřák tak jsem se trochu z nostalgie a trochu na základě dobrých zkušeností rozhodl opět pro Bosch. Vybral jsem Bosch GLM 50C.
katalog
Akumulátorová multibruska Bosch EasySander 12 s funkcí PowerAutomatic, která po přitlačení automaticky zvýší úběrový výkon. Kompaktní a praktická multibruska nabízí možnost broušení a leštění i na špatně přístupných místech a malých plochách.
Magazín
Od 7. do 9. září se v areálu prodejny nářadí CIBET v Jesenici u Prahy uskuteční tradiční festival nářadí. Na místě budou předváděcí stany a demonstrátoři většiny zajímavých značek nářadí.
katalog

Stojanová vrtačka Bosch PBD 40

publikováno: 12. 8. 2017
Stolní vrtačka PBD 40 – komfortně k vysoce přesným výsledkům vrtání. Elektronický ukazatel na digitálním displeji umožňuje přesné nastavení otáček podle potřeby a konstantní elektronika Bosch zajišťuje konstantní otáčky. Inovativní digitální ukazatel umožňuje jednoduché odečítání přesné hloubky vrtání.
recenze
*
*
*
*
/

Recenze stojanové vrtačky Bosch PBD 40

publikováno: 11. 8. 2017
Recenze velice povedené stojanové vrtačky Bosch PBD 40. Je to sice hobby řada, což se při mém testování projevilo drobným rozkmitem na hřídeli, ale bylo to při reálném použití v podstatě neznatelné.
katalog

Vysokotlaký čistič BOSCH AQT 33-11

publikováno: 17. 7. 2017
Vysokotlaký čistič Bosch AQT 33-11 nabízí vyšší výkon čištění, kompaktní a odolný design. Díky rychlému a snadnému nastavení je čistič připraven k použití ihned po vyjmutí z krabice. Veškeré příslušenství je umístěno na stroji. Jedná se především o pevnou trysku Jet-Fan, průhledný vodní filtr a vysokotlakou hadici o délce 3 m.
katalog
Souprava akumulátorových nůžek na keře a na trávu 3v1 Bosch ASB 10,8 LI je určená pro tvarování, stříhání a začišťování. Souprava nůžek obsahuje jedny mimořádně výkonné nůžky na trávu, na keře a tvarovací zastřihování poháněné lithium-iontovou technologií.
katalog
Drtič zahradního odpadu Bosch AXT 25 TC je mnohostranný víceúčelový drtič s novým systémem „Turbine-Cut“, který zaručuje mimořádně rychlé drcení materiálu, ať se jedná o měkké materiály nebo tvrdé dřevo, a pracuje v maximální míře bez zablokování. Poskytuje špičkový výkon díky drticímu výkonu až 230 kg/h a poradí si s větvemi do průměru až 45 mm.
recenze
*
*
*
*
0
Bosch AXT 25 TC je štěpkovač vyšší třídy, ale za svou cenu nabídne velmi slušnou funkčnost a zpracování.
katalog
Vrtací kladivo Bosch GBH 2-28 F PROFESSIONAL Špičkový výkon s inteligentní funkcí KickBack Control Nejlepší parametry v této třídě s vyšším výkonem Větší ochrana uživatele díky funkci KickBack Control (KBC) pro minimalizaci rizika poranění Aktivní tlumení vibrací pomocí antivibrátoru pro minimální vibrace; Hořčíkový kryt převodovky pro větší robustnost Kulová vývodka síťového kabelu proti zlomení kabelu Otočná destička s uhlíky pro stejný výkon při pravém i levém chodu Pravý/levý chod pro uvolňování zaseknutých vrtáků Plynulá regulace otáček pro čisté navrtávání Aretační tlačítko pro nepřetržitou práci bez únavy Výměnné sklíčidlo pro rychlý přechod mezi vrtáním s příklepem do betonu a vrtáním bez příklepu do dřeva a kovu
katalog
Drážkovací frézka do zdiva Bosch GNF 35 CA Professional se dobře ovládá díky nízké hmotnosti. Výměna kotoučů je rychlá a snadná pouze s jedním nástrojem díky dobře vymyšlené přístupnosti. Bezpečnost je zajištěna díky uzavřenému ochrannému krytu, aretaci proti opětovnému zapnutí a aretaci proti zanoření. Vedení je snadné a přesné díky čtyřem širokým vodícím kolečkům uložených na ložiscích v robustní kovové základně. Frézka má nátrubek pro odsávání prachu.
katalog
Dvourychlostní akumulátorový kombinovaný šroubovák Bosch PSB 18 LI-2 Ergonomic Kompaktní, ergonomický design díky bezuhlíkové technologii motoru Perfektní kontrola nad nářadím díky inovativní technologii „Kickback Control“ – rozpozná náhlé zablokování a vypne nářadí Syneon Chip – inteligentně regulovaná energie pro každý projekt 20 stupňů krouticího momentu, stupeň pro vrtání, 2 stupně s inovativním přepínačem vpřed/vzad k vrtání/šroubování, odděleně zapínatelná funkce příklepu Rychlonabíječka: akumulátor 2,5 Ah po 40 min připravený k použití (nabitý na 80 %) – pro všechna nářadí pro kutily a zahradní nářadí 18V systému Power4All od firmy Bosch Jeden akumulátor pro všechny – hodí se pro veškeré nářadí pro kutily a zahradní nářadí lithium-iontového akumulátorového systému Power4All AkumulátorPBA 18 V 2,5 Ah W-B (1 600 A00 5B0) Oboustranný šroubovací bit
katalog
Dvourychlostní akumulátorový vrtací šroubovák s příklepem Bosch PSB 18 LI-2 Nejlepší manipulace v této třídě díky kompaktní konstrukci a nízké hmotnosti Odbourání paměťového efektu, nedochází k samovolnému vybíjení Vždy připraven k použití díky lithium-iontové technologii Syneon Chip – inteligentně regulovaná energie pro každý projekt Vysoce výkonný akumulátor a rychlonabíječky pro nářadí pro kutily a zahradní nářadí 18V systému Power4All Vysoce výkonná dvourychlostní planetová převodovka pro výkonné šroubování a vrtání do dřeva a kovu a dále pro vrtání s příklepem do zdiva Předvolba krouticího momentu s 20 stupni krouticího momentu plus stupeň pro vrtání a vrtání s příklepem – optimální síla pro každé použití Rychloupínací sklíčidlo s Bosch-Auto-Lock – pro nejrychlejší a nejjednodušší výměnu nástrojů Elektronická ochrana článků Bosch (ECP) – chrání akumulátor před přetížením, přehřátím a hlubokým vybitím Elektronika Bosch pro regulaci otáček pomocí spínače přidávání otáček: 0 ot/min – 1 650 ot/min Integrované světlo LED pro optimální osvětlení tmavých pracovních míst; Inteligentní 3stupňový indikátor stavu nabití Jeden akumulátor pro všechny – hodí se pro veškeré nářadí pro kutily a zahradní nářadí lithium-iontového akumulátorového systému Power4All Oboustranný šroubovací bit
recenze
*
*
*
*
0
V tomto videu jsem se podíval na zoubek jednomu z nejpovedenějších vrtacích kladiv od Bosch, které znám. Vyšší cena Bosch GBH 2-28 F je podle mě opodstatněná, protože šlape jako hodinky a je s ním fakt radost pracovat.
video

Bosch – novinky pro rok 2017

publikováno: 10. 2. 2017
Zřejmě nejzajímavější stánek na BAU 2017 představil Bosch. Především díky technologiím a neustálým inovacím v oblasti vývoje nářadí a elektroniky. Zaujali nás nové baterie, způsob jejich chlazení a systém bezdrátového nabíjení. Nebo třeba inovativní multifunkční přenosné čipy Bosch, kterými si můžete nastavovat od rychlosti otáček používaného nářadí až po intenzitu jeho LED osvětlení.
recenze
*
*
*
*
0
V recenzi jsme se podívali na model Bosch PSB 18 Li-2 Ergo, který na první pohled zaujme především svou velikostí, a to v pozitivním slova smyslu. Bosch PSB 18 Li-2 Ergo je malý a velice praktický aku vrtací šroubovák, který bez problémů padne do každé ruky (i ženské ruky). Mezi jeho výhody patří především dobře promyšlená ergonomie, slušný výkon a výborně řešené LED přisvětlení.
Magazín
Když jsem si nedávno dělal přehled o nabízených značkách nářadí v českých hobby marketech, byl to docela nudný a trochu smutný seznam. V tomto seznamu se odrážela evidentně poptávka zákazníků po co nejlevnějším nářadí. Vzít si tak do rukou stroje nejznámějších světových výrobců, které spadají do kategorie profi bylo téměř nereálné. 
recenze
*
*
*
*
0
Multitool Bosch PMF 220 – 350 je praktický nástroj pro domácnost i specializovanou dílnu.