Stavební světla Milwaukee

video
publikováno: 14. 2. 2019 autor:

Pokud se pohybujete po stavbách, kde není zatím zapojená elektřina nebo pracujete v místech, kde prostě stejně nikdy pořádné světlo nebude určitě využijete nějaké to pracovní světlo. Za mě už halogenům za tři stovky už dávno odzvonilo a budoucnost je v LED světlech na akumulátory.

Měl jsem možnost si vyzkoušet tři modely od Milwaukee a přiznám se, že to je zatím asi to nejlepší s čím jsem se potkal. To co já u světla ocením, je samozřejmě výkon, ale také výdrž a hlavně možnosti jak to světlo někde zavěsit nebo ho pohodlně napolohovat tak abych měl dostatek světla přesně tam kde potřebuji. Super věc je mít možnost světlo použít jak s kabelem nebo čistě na akumulátor. Skvělé je, když světlo funguje rovnou i jako nabíječka akumulátorů a nebo jako rozdvojka, kam dál můžete zapojit další světla nebo kabelové nářadí.

Možnost ovládat světlo z aplikace je už jen taková třešnička na dortu, ale jsou stavby, kde se to opravdu hodí. Diskutovat o ceně nemá smysl protože tyto tři modely jsou určené do profesionálního využití, kde lidé kteří po nich budou koukat vědí přesně proč jsou ochotni za světlo utratit vysoké tisíce korun.

Pro představu takovej hasičskej sbor nemá čas a prostor když dorazí k nehodě řešit jestli mu stačí prodlužka, jestli je venku bahno a déšť nebo jestli ho náhodou někdo nesrazí na zem až poběží kolem pro vyprošťovací nářadí.

Jak slibuji ve videu tak ty testované modely jsou:

  • Milwaukee M18 SLSP – max 4400 lumenů
  • Milwaukee M18 HSAL – max 3000 lumenů
  • Milwaukee M18 ONERSAL – max 5400 lumenů

Diskuze: