Betonové monolitické schodiště

video
publikováno: 9. 9. 2019 autor:

Při úvahách o tom, jaké schodiště do domu zvolit jsem si hrozně dlouho myslel, že půjdu cestou samonosného dřevěného schodiště. Jenže cena se ukázala natolik vysoká, že v mém případě to nedávalo smysl. Nakonec tedy padla volba na schody z betonu odlité na stavbě.

Není to nic, co by zručný člověk s trochou studování nemohl zvládnout, ale když jsem viděl pana Morávka, jak to má v paži tak mi od první chvíle bylo jasné, že to bylo dobré rozhodnutí se do toho nepouštět sám. Pokud bych vám tedy z této stavby mohl poradit tak neudělejte stejnou chybu a o schodišti se rozhodněte mnohem dříve.

Ono skoro roční lezení do patra po žebříku bylo opravdu zbytečné a vlastně by se ty schody i lépe stavěly, kdyby jsme je realizovali před profesemi jako voda a elektro. Pokud byste o takovém schodišti uvažovali tak můžete zkusit oslovit pana Morávka z Berouna.

Má toho ale hodně a já jsem ho musel docela dlouho nahánět než jsem ho ke mě dostal. No a pro představu cena takového schodiště (jen monolitu) byla tak cca 6x nižší než u té původní celodřevěné varianty.

http://www.betonoveschody-moravek.cz

Diskuze: