Svářecí stůl jako pořádná chlapská stavebnice

recenze
publikováno: 14. 5. 2018 autor:

Pokud hledáte do dílny, ať už domácí nebo profesionální svářecí stůl, určitě stojí za zvážení česká stavebnice od firmy www.svareci-stul.cz. Jedná se o hodně povedený svářecí stůl, který se vyrábí v několika provedeních od hobby až po profi a v každé verzi i v různých velikostech.  Tuto stavebnici si pak sami doma složíte a svaříte. 

Skládačka svářecího stolu

Skvěle vymyšlený je systém upínání, kdy vše můžete dělat z horní části stolu a nemusíte tak lézt po zemi, abyste někde protáhnuli nějakou svěrku. Vše je vylaserováno naprosto přesně a po sestavení a zavaření dosáhnete velice dobré roviny stolu.

Samotné sestavení stolu vám podle velikosti zabere cca 5 hodin a rozhodně je dobré mít k ruce pomocníka a na otočení stolu na nohy buď mechanizaci nebo partu kamarádů.

Zvolit si můžete z variant na kolečkách, pevných nohách i se sklopným systémem do dílen, kde je málo místa. V nabídce pak mají velké množství upínek, dorazů, úhelníků a dalších pomůcek se kterými budete schopni dělat opakovatelné přípravky pro své projekty a prototypy.

Jak se takový stůl skládá se můžete podívat v novém videu:

 

Výkon

*
*
*
*
*

Design

*
*
*
*
*

Zpracování

*
*
*
*
*

Výkon/Cena

*
*
*
*
0

Diskuze: