Nová robotická a aku sekačka Gardena

Společnost Gardena představila své portfolio produktů pro rok 2017 a mezi nimi také dvě zajímavé novinky. Akumulátorovou sekačku PowerMax™ Li-40/32 a robotickou sekačku R40Li. 

GARDENA akumulátorová sekačka na trávu PowerMax™ Li-40/32

Tato snadno manévrovatelná a lehká akumulátorová sekačka je ideální pro flexibilní péči o menší travnaté plochy. Speciálně tvrzené nože poskytují při sekání optimální výsledky. Pohodlná rukojeť ErgoTec usnadňuje tlačení sekačky a funkce QuickFit
umožňuje snadné nastavení výšky sekání v 5 polohách. Speciální travní hřebeny po stranách krytu sekačky zajišťují dokonalé posečení trávníku podél zdí a obrubníků. Sekačka je poháněna výkonným akumulátorem GARDENA, který lze kdykoliv rychle dobít. Díky skládacímu rámu se sekačka snadno transportuje a umožňuje úsporné skladování.

Doporučená maloobchodní cena 8 590 Kč včetně DPH.

 

GARDENA robotická sekačka na trávu R40Li

Inovativní robotická sekačka GARDENA R40Li seče za vás: poseče trávník sama, zatímco vy si užíváte volného času, nebo pracujete na jiných věcech. Díky jejímu volnému a přirozenému pohybu, sekačka R40Li poseká travnatou plochu o maximální rozloze 400 m2. Pomocí otočného knoflíku lze snadno nastavit výšku sečení od 2 do 5 cm. S celkovou hmotností 8 kg zvládá robustní robotická sekačka stoupání do 25%. R40Li pracuje velmi tiše a bez emisí. Velmi citlivé kolizní senzory a ohraničující vodič napomáhají, aby se R40Li vyhýbala překážkám na zahradě. R40Li je flexibilní a proto je vhodná pro téměř každý typ zahrady, stejně jako pro vedlejší plochy. Robotická sekačka je dodávána s nabíjecí stanicí, přívodním elektrickým kabelem, ohraničujícím vodičem, skobami, náhradními břity, spojkami a konektory.

Doporučená maloobchodní cena 24 990 Kč včetně DPH.

 

GARDENA Elektrický vertikutátor EVC 1000

 

Vertikutátor Gardena EVC 1000 je určený pro travnaté plochy do cca 600 m2. Jeho velkou předností je dlouhá životnost vertikutačních nožů ze speciálně kalené pozinkované oceli a elektromotor s vysokým výkonem, který zajistí velkou průtažnou sílu a intenzivní práci. Výška nožů se nastavuje centrálně pomocí jedné přestavovací páky. Pro snadný pojezd a dobrou manipulaci je vertikutátor vybaven velkými koly se speciálním profilem nebo jednoduše ovladatelným spínačem motoru.

Doporučená maloobchodní cena je 4 390 Kč včetně DPH.

 

GARDENA combisystem kypřič trávníku

Kypřič trávníku z řady Gardena combisystem slouží k odstraňování mechu, travní plsti a plevele. Nože kypřiče s kluzným hřbetem jsou vyrobené ze speciálně kalené a pozinkované nerezové oceli. Při pohybu s kypřičem pronikají do trávníku do hloubky několika milimetrů a odstraňují nežádoucí travní plsť a odumřelou trávu. Tím se zlepšuje absorpce vzduchu, vody a živin. Práci usnadňují robustní kola se speciálním vzorkem a nosnou osou. Pracovní šířka kypřiče je 32 cm. Kypřič trávníku je vhodný pro všechny násady z řady Gardena combisystem, doporučená délka násady je 180 cm. Záruční lhůta je 25 let.

Doporučená maloobchodní cena je 1650 Kč včetně DPH.

 

GARDENA combisystem řezací hrábě

Špičaté řezací prsty hrábí z trávníku dokážou šetrným způsobem odstranit zplstnatělou trávu i mech. Výsledkem je zlepšená výměna kyslíku, větší propustnost vody, menší množství plevele a snížené riziko chorob – a tedy krásně zelený a hustý trávník. Zakulacené husté hroty jsou zase určené ke shrabování listí, větviček nebo jiných zahradních odpadů. Jak řezací, tak shrabovací prsty jsou z pozinkované oceli. Pracovní šířka hrábí je 32 cm, doporučená délka násady je 180 cm. Na hrábě je poskytována záruka 25 let.

Doporučená maloobchodní cena je 780 Kč včetně DPH.

 

GARDENA combisystem hrábě

Hrábě z řady GARDENA combisystem jsou praktické víceúčelové hrábě a jsou ideální pro hrabání, zarovnávání a zpracovávání půdy. Hrábě mají pracovní šířku 36 cm (se 14 hroty) a lze je nasadit na všechny násady z řady GARDENA combisystem, kdy GARDENA v závislosti na výšce postavy doporučuje násadu délky 150 cm. Záruční lhůta je 25 let.

Doporučená maloobchodní cena je 395 Kč včetně DPH.

 

GARDENA Combisystem násada Ergoline Alu 130 násada

Násada Ergoline Alu 130 z řady GARDENA combisystem je určena k víceúčelovému použití a je vhodná pro všechny nástroje combisystem. Zahnuté držadlo zabraňuje prokluzování a vylepšuje polohu horní ruky vedoucí konec násady. 130cm násada padne dobře a příjemně do ruky a je opatřena drážkovanou plastovou povrchovou úpravou. Násada je vyrobena z hliníku a je tak mimořádně lehká a pevná. Upínací šroub pro upevnění nástroje z řady combisystem je nasazen takovým způsobem, aby nemohlo dojít k jeho ztrátě. Záruční lhůta je 25 let.

Doporučená prodejní cena 490,00 Kč včetně DPH.

 

GARDENA Akumulátorové nůžky na trávu ClassicCut s násadou – sada

S akumulátorovými nůžkami na trávu ClassicCut s násadou – sada od společnosti GARDENA můžete pohodlně zastřihovat okraje trávníku bez přívodní šňůry a bez ohýbání zad. Sada obsahuje teleskopickou otočnou násadu umožňující stříhání ve vzpřímeném postoji. Kola umožňují snadné vedení po trávě. Díky vysoce výkonným dobíjecím lithiovým bateriím se snadnou údržbou je umožněna rychlá a snadná práce. Výměnné kvalitní nože jsou přesně broušené a opatřené nepřilnavou povrchovou úpravou. Akumulátorové nůžky na trávu obsahují nabíječku baterií a chránič nožů pro bezpečné skladování. Skutečný celoroční pomocník pro vaši zahradu!

Doporučená prodejní cena 2450,00 Kč včetně DPH.

 

Vytrhávač plevele Gardena

Vytrhávač plevele GARDENA zajišťuje snadné a účinné odstraňování plevele – především nepoddajných a obtěžujících pampelišek. Vytrhávač plevele umožňuje bezproblémovou práci ve vzpřímeném postoji bez ohýbání zad. Vytrhávač, vybavený dvěma speciálními čepelemi, snadno pronikne do země a bez námahy vytahuje plevel. Vyhazovací mechanismus pro snadné odstraňování vytaženého plevele je velmi praktický, pracujete bez špinavých rukou.

Doporučená prodejní cena je 850,00 Kč včetně DPH.

 

GARDENA Univerzální sypací vozík 300 Classic

Univerzální sypací vozík 300 GARDENA Classic je zahradním pomocníkem umožňujícím přesné dávkování semen, hnojiva nebo posypových hmot. Sypací vozík je tudíž možné používat celoročně. Je vyroben z vysoce kvalitního plastu odolného proti prasknutí, s šířkou posypu 45 cm a objemem 10 l. Inovativní a vysoce elastický sypací válec zajišťuje rovnoměrné rozmetávání. Kola s praktickou funkcí volnoběhu zajišťují, že vozík sype, pouze když je tlačen. Když je univerzální sypací vozík tažen zpět nebo když se otáčí, posyp neprobíhá. Rukojeť ve tvaru T umožňuje jednoruční nebo obouruční ovládání.

Doporučená maloobchodní cena je 820 Kč včetně DPH.

 

Další informace a technické parametry produktů naleznete na stránkách výrobce.
www.GARDENA.cz

Diskuze: