Husqvarna Profi Dny jsou opět tady!

Magazín
publikováno: 15. 3. 2017 autor:

Jaro se nezadržitelně blíží a s ním i další ročník roadshow pro profesionály s názvem HUSQVARNA PROFI DNY. Vyzkoušet stroje a příslušenství Husqvarna v akci mohou zájemci od půlky března do konce září v dealerských prodejnách po celé České republice! 

Husqvarna profi dny 2017

Pokud uvažujete o nákupu nějaké zahradní techniky, pak je to jedinečná šance si nářadí Husqvarna osahat a doopravdy vyzkoušet v akci před tím než sáhnete do peněženky.

Šňůra předváděcích akcí je určena všem zákazníkům od amatérů, nadšenců až po profesionály. Všichni se v rámci ní budou moci seznámit se značkovými výrobky a technologiemi, včetně novinek v sortimentu. Tak jako v minulých letech mohou otestovat stroje Husqvarna v provozu. K tomu jim budou asistovat odborníci, kteří zodpovědí veškeré dotazy a ochotně poradí při výběru vhodného stroje dle specifických potřeb.

Roadshow Husqvarna Profi Dny startuje již 15. března. Od toho data bude putovat po dealerských prodejnách v České republice a na Slovensku až do konce září. Celkem ji během následujícího půl roku čeká více jak 40 zastávek jen v rámci České republiky. Účastníci si budou moci sami otestovat ridery, zahradní traktory, motorové pily a vyzkoušet výhody akumulátorové techniky.

Jste-li amatér zahradní techniky či profesionál, zastavte se u prodejce právě ve vašem regionu, sami vše otestujte a zjistěte, co vás zajímá!

Více informací o akci naleznete na webu www.husqvarna.cz, přehled termínů a míst je již nyní zveřejněn také na speciální stránce roadshow HusqvarnaProfiDny.cz

Diskuze: