5 vychytávek od Fiskars, bez kterých se letos na zahradě neobejdete!

Magazín
publikováno: 5. 3. 2017 autor:

Ačkoliv to tak v posledních dnech úplně nevypadá, jaro se pomalu probouzí a s ním přichází i příprava na zahrádkářskou sezónu. Nenechte se zaskočit a usnadněte si výsadbu nových rostlin, řez ovocných stromů, likvidaci zákeřného plevele či péči o dům a trávník. Máme pro vás pět vychytávek od společnosti Fiskars, které vám usnadní práci a nezruinují vaši peněženku!

Rozkvetlá zahrada je velice krásná věc, ale všichni dobře víme, že práce na ní nikdy nekončí. Jak si tedy práci urychlit a zjednodušit? Skvělým pomocníkem vám budou dvoučepelové nůžky PowerGear X, které díky svému unikátnímu mechanismu stříhají s třikrát menší námahou a také třikrát rychleji. Čepele jsou vyrobeny z extra tvrdé antikorozní oceli, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost nůžek. Rukojeti jsou navíc potaženy speciálním materiálem SoftGrip, který zaručuje maximální komfort při držení a zabraňuje vyklouznutí nůžek z ruky.

Převodové zahradní nůžky PowerGear X ztrojnásobují vaši sílu, takže práci budete mít hotovou třikrát rychleji. Rukojeť je potažena unikátním materiálem SoftGrip pro příjemný a bezpečný úchop. Doporučená cena: 809 Kč.

 

Třikrát více síly. Třikrát méně námahy.

Máte zahradu plnou stromů, které potřebují prostříhat a nechce se vám lézt po žebříku a riskovat, že si zlomíte nohu? Nebo trpíte závratí? Práci vám ulehčí univerzální teleskopické nůžky Fiskars, které se dostanou až do výšky 6 metrů a pohodlně s nimi prostříháte špatně dostupné větve v korunách stromů.

Univerzální zahradní nůžky teleskopické vám umožní dostat se do špatně přístupných míst v korunách stromů z pohodlí země. Teleskopická násada dosáhne do výšky až 6 m. Doporučená cena: 3410 Kč.

Když to nejde silou, musí to jít ještě větší silou

Na ty lépe dostupné a mohutnější je ideální použít nůžky na silné větve z řady Fiskars PowerGear X, které díky patentovanému mechanismu ztrojnásobí vynaloženou sílu a práce s nimi jde tak lehce, že je mohou obsluhovat i děti nebo senioři.

Nůžky na silné větve PowerGear X jsou nůžky s medvědí silou! Patentovaný mechanismus ztrojnásobí vynaloženou sílu a vy tak ustřihnete i silné větve s třikrát menší námahou. Doporučená cena: 1350 Kč.

Kdy jste naposledy čistili okapy?

Práce kolem domu vlastně nikdy nekončí. Máte po zimě zanešený a ucpaný okap? Teče už voda i tam, kam nechcete? Pořiďte si čistič okapů s multifunkční hlavicí vybavenou smetáčkem a škrabkou. Jednotlivé strany vás zbaví listí i nečistot a pracovní část je možné připojit na teleskopickou násadu, díky které se dostanete až do výšky šesti metrů.

Čistič okapů s multifunkční hlavicí a teleskopickou násadou vám umožní pracovat až ve výšce 6 m bez použití žebříku. Doporučená cena hlavice: 670 Kč. Doporučená cena násady: 1210 Kč.

A nakonec náš oblíbený a všudepřítomný plevel

Jako každý rok, i letos nás bude trápit plevel, který se s příchodem jara rozbují. Leze vám už na nervy nekonečné klečení a vytrhávání plevele a kořenů? Nebo preferujete ekologický životní styl a chcete přestat zamořovat zahradu chemií? Vytrhávač plevele Fiskars SmartFit změní každoroční rutinu na zábavu. Díky nastavitelné násadě si ho jednoduše přizpůsobíte ke své výšce, takže vás už kvůli plevelu nebudou nikdy bolet záda. Navíc je velmi lehký, takže s ním může pracovat celá rodina.

Vytrhávač plevele Fiskars SmartFit s teleskopickou rukojetí. Čtyři dlouhé čelisti uchopí plevel či kořeny ze všech stran a díky působení páky je práce velice snadná. Doporučená cena: 1630 Kč.

Přečtěte si také něco o historii značky Fiskars

Diskuze: