10 dárků pro milovníky černo/oranžové (Fiskars)

Magazín
publikováno: 21. 12. 2016 autor:

Pokud ještě nemáte nakoupené dárky pod stromeček a ani vás nenapadá, čím byste svým tatínkům, bratrům, synům či kamarádům udělali největší radost? Vánoce jsou za rohem, proto byste se neměli rozmýšlet dlouho. Podívejte se na deset tipů na dárek, který potěší každého pořádného chlapa a především milovníky černo oranžové značky Fiskars.

1. Štípací sekera X27

Každý muž, který pracuje se dřevem, ocení kvalitní nástroj, s nímž zvládne hodně práce při co nejmenší námaze. V nabídce výrobce najdete nejširší sortiment seker pro malé i velké, zkušené i začátečníky. Sekery jsou známé svou funkčností a odolností. Se správným výběrem sekery vám pomůže náš článej „Jak správně sekeru vybrat“

http://www.fiskars.cz/sekery

Doporučená cena: 2200 Kč

 

2. Univerzální nůž K40, který plave na vodě!

Každému muži s dobrodružnou duší udělá pod stromečkem radost univerzální nůž K40, který se vždy hodí mít po ruce. Má speciálně ergonomicky tvarovanou rukojeť, která padne do ruky jako ulitá. Jeho čepel je z kvalitní nerezové oceli, která si poradí se širokou škálou materiálů a nikdy nezklame. Jedná se o ideální dárek pro rybáře, jelikož nůž je vyroben tak, aby po pádu do vody vyplaval na hladinu.

http://www.fiskars-online.cz/zahradni-noze-fiskars/univerzalni-nuz-fiskars-k40

Doporučená cena:  249 Kč

 

3. Hrablo SnowXpert

Dobrou volbou na vánoční dárek pro muže je hrablo SnowXpert s hliníkovou lištou na čepeli. Díky ní se na hrablo sníh nelepí a navíc se na něj skvěle nahrnuje. Ideální dárek pro ty, kteří často válčí se sněhem na příjezdových cestách či chodnících.

http://www.fiskars.cz/vyrobky/zahrada/nastroje-pro-odklizeni-snehu/hrablo-snowxpert-1003469

Doporučená cena: 1050 Kč

 

4. Kempinková sekera X5

Malá, ale šikovná. To rozhodně platí pro kempingovou sekeru X5, která se díky svým kompaktním rozměrům vejde téměř kamkoliv. Je praktická, lehká a především velice odolná. S tímto šikovným pomocníkem bude příprava táboráku pro vaši rodinu potěšením.

http://www.fiskars-online.cz/sekery/sekera-fiskars-x5-xxs

Doporučená cena: 1000 Kč

 

5. Blok s noži Edge

Pro vášnivé kuchaře i kuchaře začátečníky je ideálním dárkem blok s noži Edge s elegantním a moderním vzhledem. Blok na nože můžete mít namontovaný na zdi, uložený v zásuvce nebo na pracovní desce. Součástí balení je nůž okrajovací, nůž snídaňový, nůž na chléb, nůž kuchařský velký a nůž Santoku.

Nepřilnavý černý potah čepele dotváří atraktivní vzhled je i vysoce funkčním prvkem: usnadňuje čištění, zvyšuje trvanlivost čepele a zabraňuje přichycování potravin při krájení.

http://www.fiskars.cz/vyrobky/kuchyn/noze-a-nastroje-na-krajeni/blok-edge-na-noze-s-5-nozi-1003099

Doporučená cena: 3300,-Kč

 

6. Rýč skládací „ARMY“

Dalším praktický dárkem vhodným do přírody je skládací rýč „ARMY“, který má dvojí funkci. Můžete ho použít jako rýč i jako motyku. Snadno se skládá a rozkládá, takže vám zabere minimum místa. Můžete si ho tedy s sebou vzít na tůru nebo pod stan. Jakému muži – dobrodruhovi by neudělal radost?

http://www.fiskars.cz/vyrobky/zahrada/lopaty-a-ryce/ryc-skladaci-army-1000621

Doporučená cena: 1730 Kč

7. Sada Functional Form+

Pořádní chlapi milují pořádný kus masa. Na jeho přípravu a porcování vám perfektně poslouží sada z řady Functional Form+, která obsahuje velký kuchařský nůž a kvalitní porcovací vidlici, s níž bude vaření i grilování tou pravou zábavou. Tato sada by neměla chybět na žádné zahradní párty ani letním grilování s přáteli.

http://www.fiskars-online.cz/sady-nozu/sada-functional-form

Doporučená cena: 1359 Kč

8. Opasek WoodXpert

Plné ruce náčiní, které musíte pořád někam odkládat a pak ho nemůžete najít? S tím je nadobro konec. Opasek WoodXpert Vám usnadní práci kdekoli. Veškeré nářadí si můžete zavěsit přímo na univerzální opasek a už nikdy nebudete hledat nástroje v šuplících a jiných úložných prostorech v kůlnách či dílnách.

http://www.fiskars.cz/vyrobky/zahrada/lesnicke-nastroje-a-pily/opasek-na-naradi-woodxpert-1003626

Doporučená cena: 670 Kč

9. Zahradnická žabka

Každá zahrádka potřebuje náležitou péči. Usnadnit vám ji může zahradnická žabka s označením K62. Její ostrá čepel je z vysoce kvalitní uhlíkové oceli. Péče o stromky, keře a květiny bude opět jen a jen koníčkem a ne noční můrou.

http://www.fiskars-online.cz/zahradni-noze-K62

Doporučená cena: 340 Kč

10. Pracovní rukavice

Ochrana rukou je při namáhavé práci klíčová. S pracovními rukavicemi předejte zadřeným třískám, pořezaným prstům či horším scénářům. Navíc jsou vyrobeny z velmi kvalitního a příjemného materiálu, takže do nich ruce doslova vklouznou. Díky tomu se nesníží citlivost a přesnost vašeho úchopu. Tento dárek by neměl chybět v žádné dílně pořádného chlapa (i ženy), který má rád při práci pohodlí, potrpí si preciznost a záleží mu bezpečnosti.

http://www.fiskars.cz/Vyrobky/Zahrada/Dalsi-nastroje-a-prislusenstvi/zahradni-rukavice-1003477

Doporučená cena: 440 Kč

PŘEČTĚTE SI TAKÉ NĚCO O HISTORII ZNAČKY FISKARS

Diskuze: