Násady Fiskars QuikFit ušetří místo v kůlně

Pokud se vám postupně v kůlně nebo zahradním domku množí zahradní nářadí a začínáte v něm mít trochu chaos, pak by vás mohlo zaujmout řešení Fiskars QuikFit. Jde o jednoduchou myšlenku jediné násady, která je ale vyměnitelná a nasadíte na ni v podstatě vše co k údržbě zahrady můžete potřebovat.

Základem tohoto systému je vždy grafitová nebo hliníková násada na kterou nasadíte jednotlivé nástavce. Těch nabízí Fiskars opravdu hodně a jen namátkou jde třeba o hrábě na listí, trávu, motyku, provzdušňovací nástavec, násadu pro vertikutaci, čistič okapů, koště, nůžky na větve atd. Díky dalšímu nástavci je pak možné používat příslušenství i od jiných výrobců. Velkou výhodou je pak úspora místa a především dobrá organizovatelnost. Nástavce můžete uložit třeba do krabice a v ideálním případě si pak vystačíte s dvěma násadami (dlouhou a krátkou).

  • Fiskars QuikFit může být doplněn „univerzálním adaptérem“, který umožňuje připojení nástavců od jiných výrobců na násadu Fiskars
  • Uzamykací mechanismus umožňuje snadné uzamčení, odemčení a výměnu jednotlivých nástavců
  • QuikFit násady jsou vyrobeny z tvrzeného hliníku a mají kapkovitý tvar pro zajištění větší odolnosti. K dostání jsou v pěti různých délkách: 30 cm, 85 cm, 145 cm a dvě teleskopické verze s rozpětím 220-400 cm a nyní také 140-220 cm. Grafitové násady se vyrábějí ve velikostech 85, 145 cm a ruční variantě o délce 24 cm
  • Měkké plastové zakončení SoftGrip™ je praktické a pohodlné a zaručuje bezpečnou manipulaci při práci. Zabudovaný závěsný otvor pro snadné skladování je samozřejmostí (vyjma teleskopických násad)

Diskuze: