Připravujeme dříví za zimu se STIHL MS 251

Magazín
publikováno: 30. 8. 2013 autor:

Každý správný hospodář se včas připraví na nadcházející roční období. Letos se dle pranostik očekává tuhá zima. Celá řada domácností se zase vrátila ke klasickému topení dřevem, nebo má alespoň krb. Vždyť co může v době, kdy za oknem padá sníh lépe navodit pohodu než praskající dřevo.

Firma STIHL nabízí těm, kteří si chtějí připravit dostatečnou zásobu dříví na zimu celou škálu různých modelů řetězových pil, které mají přesný účel. Na řezání dřeva je určena velmi kvalitní benzínová pila označená jako STIHL MS 251. Jedná se o pilu, která má potřebný vysoký výkon, ale přitom je lehká a dobře se s ní pracuje i méně zkušeným lidem.

Pila STIHL MS 251 vybavená technologií 2-MIX, takže zvládá i celou řadu dalších úkonů, které je zapotřebí vykonávat kolem domu, na chatách a  chalupách nebo na zemědělských usedlostech. Používá se ale také jako profesionální nástroj, který ocení řemeslníci pracující na dřevostavbách.

Moderní koncepce motoru 2-MIX o výkonu 2,2 kW způsobuje, že pila má mnohostranné využití a dostatečný výkon. Majitelé nemovitostí, zahrad či řemeslníci vědí, že investovat do kvalitního nářadí se jim v budoucnu vyplatí. S pilou STIHL MS 251 je práce lehká, jednoduchá, rychlá a bezpečná.

 

Diskuze: